Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti odaadtátok volna a telefono...

Ti odaadtátok volna a telefonotokat neki?

Figyelt kérdés
Ma egy érdekes szituációba keveredtem az egyik budapesti bevásárlóközpont lottózojába. Míg apámra vartam, hogy fejezze be a töltögetést, addig zenét hallgattam telómon. Odajött egy roma származású fiatalember aki megkért hogy elkérheti-e a telefonomat 2 percre amíg belép a saját facebookjába mert összeveszett a barátnőjével és neki lemerült a telefonja. Adott volna érte 2 ezer forintot. Végül nethiányt hazudtam és adtam neki oda, meg apa is egyből elküldte, hogy mi nem merjük. (Nem volt bizt. Őr bent és mindenkit végigkérdezett majd az üzleten kívül sikeresen kapott mobilt és belépett a facebookjába de tovább nem figyeltem, mert elmentünk már akkorra)

2017. nov. 11. 16:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Jó látni hogy mások sem adták volna oda és nem én vagyok a nyuszi :D
2017. nov. 11. 17:16
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A cigányokat sehol sem bírják, még indiában sem ahonnan származnak. Több milliárd ember nem tévedhet. ;)
2017. nov. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben egyértelműen nem, ez minden, csak nem vészhelyzet, legalább valami jobb szöveget talált volna ki...

Más kérdés, hogy én, ha lenne net rajta - mert nem szokásom nyomkodni -, tuti odaadtam volna 2000Ft-ért, csak vigye a pi*ba már :D Kontaktos a csatlakozója, lassú is, a bluetooth fülessel is mindig elveszti a kapcsolatot, de az a fajta ember vagyok aki nem szeret ilyenekre pénzt kiadni. Hátha véletlenül ellopják egyszer :DD

2017. nov. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is voltak hasonlók.


Az időt akarta tudni, úgy, hogy az óra előtt állt. Rámutattam, hogy ott van az óra, erre az volta válasza "vedd elő, én nem vagyok olyan!", persze, hogy nem vettem elő. Inkább otthagytam. :D


Volt, egy másik, aki meg a gyerekeit akarta felhívni, erre a válaszom az volt "nincs pénz a kártyámon" aztán otthagytam.


Volt még egy neki meg azt mondtam, hogy nincs telefonom, teljesen kikelt magából, én meg röhögve otthagytam.



Egyik volt osztálytársam, meg a keleti aluljárójába adta oda a telefonját, többet nem látta. Nem rázta meg az esemény, telefon nélkül hazament. Feljelentést se tett, pedig az 50ezret bőven meghaladta a telefon értéke.

2017. nov. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az jutott még eszembe, hogy ez a pénzes dolog olyan szempontból is veszélyes, hogy gyakorlatilag azt is mondhatja hogy nem lopta a telefont hanem megvette.


Bevásárlóközpont, az látszik hogy odamegy, fizet neked te meg odaadod a telefont és elmegy. Később meg hivatkozhat arra hogy az a 2 ezer forint nem is 2 ezer hanem mondjuk 3 darab 20 ezres volt. Plusz bejön mellé tanúskodni a 30 fős rokonsága is.

2017. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy odaadom bárkinek.
2017. nov. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
15-ös, igen! Pont erre gondoltam én is. Nem, nem, nem adtam volna oda!
2017. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy adnám oda senkinek sem a telómat még 1 másodpercre sem, főleg annak nem, aki nálam feketébb.
2017. nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!