Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyot csalódtam a haveromban....

Nagyot csalódtam a haveromban. Szeritnetek csak túlreagalom?

Figyelt kérdés

Meglattam a haverom, hogy bantja a cicamat. Elővett valami kicsi kest es megvagta a nyakát. A cica eletben maradt, mert nem lett szerencsere nagy a vágás mivel megszolítottam, hogy fejezze be.

Ő azt mondta, hogy csak túlreagalom az egeszet.

"Ez csak egy hülye dög. Kit erdekel ha megdöglik. Nem ertem hogy mi a faaszomért sertődsz itt meg te 3 éves"- ezt mondta nekem.

Valóban túlreagálnám? Szerintem nem volt szép dolog amit tett. De egy kicsit elbizonytalanodtam.



2017. nov. 13. 18:45
1 2 3
 1/22 Bihar Valatonon ***** válasza:
91%
Rászóltál? Én minimum beleállítottam volna a kést az ilyen nyomorultba :)
2017. nov. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Bihar Valatonon ***** válasza:
67%
...arról ne beszélve aki ilyet cisnál az nagy valószínűséggel beteg
2017. nov. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben már elástam volna a haverodat az erdőben.
2017. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, csak játékból írtad ki ezt a kérdést, és nem történt meg.

Azt amúgy tudja, hogy ezzel állatkínzást követett el, ami büntetendő?

Holnap meg majd a te nyakad fogja nyesegetni?


Sürgősen szakíts meg vele minden kapcsolatot!

2017. nov. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ugye elvitted orvoshoz a macskat? Kitudja, milyen redvas volt a kes ele! Attol, hogy nem lett nagy a vagas, siman elkaphat akarmit, arrol nem beszelve, mennyire fajhat neki, es nincs aki segitsen.

Minimum elmondanam az anyjanak, es nem allnek vele tobbet szoba.

2017. nov. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Hamár ilyen kemény a haverod, és nem csak Trollkodsz esetleg mutass már egy Facebook adatlapot eme kemény legényről :)
2017. nov. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%
Undorító féreg a haverod. Te beteg vagy hogy nem verted agyon.
2017. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Baromi gyenge troll kérdés... Nincs az az ember aki így reagálna egy ilyen tettre, de ha mégis, hogy utána nem ilyen higgadt kérdést ír ki, az is pláne.

Gyakorold ezt még egy kicsit :D

2017. nov. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én bevágtam volna a cápák és a krokodilok közé, de nem csak őt nagyon sok embert. Ma is néztem a videóba, hogy évente a cápák 15, a krokodilok meg 2500 embert ölnek meg. Vissza is kérdeztem csak?
2017. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ez nem troll kérdés. Csak nagyon könnyen befolyasol, mint mondjuk mindenki más is. Es igen elmondtam a szüleimnek a dolgot. Akkor picit összevoltam zavarodva. Egy kis gondolkodas utan kib.aszotúl felhergeltem magam es teljesen elmebeteg volt ez tòle. Mivel ő az egyetlen baratom, nem akartam elvesziteni sohasem( ezert neztem el a hasonlo tetteit), de ez mar több volt a soknal. Be kell ismernem hogy eddig csak kihasznált. De igy nem lesz egyetlen baratom sem. De nem baj, mert ilyen nem kell. Az egesz elet csak kib.asz velem folyton.
2017. nov. 13. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!