Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zsebkendő miatti zsebbe...

Zsebkendő miatti zsebbe nyúlkálás a boltokban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet, tök hülye kérdés, de ősztől tavasz végéig folyik az orrom, de csak úgy megindul, mint a vízfolyás, muszáj zsebkendőhöz nyúlnom.

Ilyenkor ha éppen egy vásárlás közepén vagyok egy boltban, bizony a zsebembe kell nyúlnom, rosszabb esetben a táskámba.

Múltkor már elkezdett követni a biztonsági őr is :/ és kinézett az eladó hölgy is. Nekem állati ciki. Most már úgy csinálom, hogy mielőtt bemegyek jól kifújom. De csak egy kicsit javított a helyzeten.

A férjem már ideges, ha a zsebembe nyúlkálok... mert hogy kizavarnak minket, hogy lopni akarok.


Már paranoiás lettem...


Szerintetek le kell sz*ni? Ti hogy oldjátok ezt meg?


A kérdés is nevettséges, tudom, de hajlamos vagyok a kényszerességre.



#gyanú #bolti lopás #Zsebbe nyúlkálás
2017. nov. 14. 13:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hát köszi akkor letojom, azaz próbálom.

Itt konkrétan a nyomomba szegődött, hallgatta, hogy mit beszélünk, még bele is szólt, hogy mi mennyibe kerül, meg hogy az egyik összetevőnk a listán milyen drága.

Spar üzletről volt itt szó, nekem kva ciki volt, hogy kb. a kasszáig kísért minket. Komolyan megtörtént... sajnos.

Máskor ugyanez volt velem egy parfümériában, ott saját szatyrot is vittem, erre konkrétan rámförmedt a nő, hogy a kosár teljes tartalmát pakoljam a szalagra. Mert? Szerinte a többit a zsebembe vagy a szatyromba teszem? Annyira megalázó.

2017. nov. 14. 17:01
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa a spar... Hát arról el is hiszem! Kétszer voltam benn, mert akartam venni valamit, amit nekik derogált kitenni a raktárból és mivel nem volt, üres kézzel mertem kijönni, pár méter után a semmiből elém toppant a biztonsági őr hogy áttúrja a táskám (normál méretű női táska)! (Azután hogy egy eladó rám üvöltött, hogy ne a kasszánál menjek ki hanem előrébb... Már itt megalázó volt a helyzet.)

Na tudjátok mit... Nem vagyok köteles elviselni ezt a megalázó bánásmódot, azóta se tettem be a lábam a rohadt sparba és nem is tervezem.. Ezek meg basszák meg a termékeikkel :D

2017. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Metionin ***** válasza:
Én is szoktam, allergia miatt állandóan fújom az orrom. Ha a biztiőr azt hiszi hogy lopok, nyugodtan nyúljon csak be a zsebembe, a sok taknyos zsepim bizonyára maradandó élmény lesz számára. :D
2017. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Rendőrnek tanulok, életemben nem loptam még boltból, szóval engem pont hidegen hagy. Ma is pl legalább 10x vettem elő zsebkendőt. Vádoljanak csak meg lopással, tuti, hogy nem hagyom szó nélkűl.
2017. nov. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Előveszem a zsebkendőt, a bevásárlólistát, a telefonomat, akkor megnézem a pénztárcámban, hogy legalább van-e benne pénz, elrakom a zsebkednőt, elrakom a telefonomat, stb.


Hadd kövessen a biztonsági ember, ez a dolga, nincs a homlokomra írva, hogy nem lopok. Még sosem pakoltatták ki velem a táskám, de ha megtennék, abban se lenne semmi, jó, nyilván ciki lenne, de a végén úgyis kiderülne, hogy nem loptam. Szétszórt vagyok, ez van, engem már nem érdekel. A biztonsági emberek meg végezzék csak el a dolgukat :)

2017. nov. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!