Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Puzsér bejegyzés...

Mit gondoltok Puzsér bejegyzéséről?

Figyelt kérdés

Döbbenet, hogy ilyenek a feministák.


[link]



2017. nov. 16. 12:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%

"A normális nőknek ártanak rengeteget ezek az agyatlan tyúkok, én legalábbis úgy megutáltam miattuk a nők egy részét, akik már egy kicsit is vallják ezt a filozófiát, pedig régen nem volt bajom velük. "


Tehát ismeretlen nők miatt utáltad meg ismeretlen nők millióit, ez inkább a te bajod, önkritika hiánya, csak gyűlölni akarsz, ennyi. Szép.

2017. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%

Megjött a napi agyatlan femináci.

Összeszedetlen írása alapján megfigyelhetjük, hogy nagyon közel áll a teljes agyi leépüléshez, mint fajtájának 95%-a, az őket támogató kamu liberálisoknak köszönhetően viszont nem kerültek még a kihalás szélére, elképesztő milyen erőteljesen megy szembe az ember a természetes kiválasztódás evolúciós törvényeivel.

2017. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
A femináciktól nem is vártam többet.
2018. jan. 26. 12:25
 14/19 anonim ***** válasza:
20%
A feministák mind ilyenek. Ne válasszuk szét őket feministákra és feminácikra, ahogy a libsiket se válasszuk szét. Vannak árnyalatok köztük, de már a feminizmus is komolyan férfiellenes, és többletjogokat követel egyes csoportoknak, undorító, rossz, értem?
2018. jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
szóval 1 ember alapján ítélsz. ennyi erővel minden kritikus szakállas.
2019. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
44%
A feminizmus is egy izmus. Márpedig minden izmus addig megy előre, amíg valami az útját nem állja. Sajnos jellemzően addigra elég nagy rombolást visz végbe.
2019. máj. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülyeség ez.
2019. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mármint amit Miquel mondott.
2019. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha te mondod, névtelen barátom...
2019. máj. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!