Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs semmi életem, mit tehetnék?

Nincs semmi életem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Állandóan itthon ülök szétunom magam, nincsenek barátaim, szinte csak létezem. Beszélgetni sem tudok senkivel mert miről? Visszahúzódó félénk tipus vagyok a szüleim előtt leginkább. Ez mitől lehet? Ti mit tennétek a helyemben?

2017. júl. 26. 17:05
 1/7 A kérdező kommentje:
18/f
2017. júl. 26. 17:06
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Én is hasonlóan érzek.. ha van kedved dumálhatunk róla ha nem zavar, hogy 2 évvel fiatalabb vagyok 😂😂 és fiu xD
2017. júl. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Gondolom még diák vagy. Menj el valami diákmelóra. Ott új embereket ismerhetsz meg, beszélgethetsz velük, plusz pénzt is keresel, és nem unatkozol.

Vagy járj mondjuk edzőterembe. Az is jó elfoglaltság, akár ott is lehet barátokat szerezni, és az edzéstől a közérzeted is sokkal jobb lesz, meg jobban is fogsz kinézni egy idő után. :)

2017. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez hihetetlen, tényleg Ő vagy?


[link]


Az ember, akinek nincs élete. :D

2017. júl. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D
2017. júl. 26. 21:37
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen még suliba járok, viszont betegség miatt nem igazán ajánlott edzenem:/ viszont az érettségihez kell közösségi munkát végezni, azt augusztusba csinálom és találkozok emberekkel :)
2017. júl. 26. 21:41
 7/7 anonim válasza:
Gondolom már elkezdted a közösségi munkát. :D Én szívesen levelezgetek aztán meglátjuk, hisz akár én is írhattam volna ezt a kérdést, nekem csak egy barátom van de mégis hasonlóan érzek, elég szürkék így a hétköznapok. 20f
2017. aug. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!