Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen a stílusom?

Milyen a stílusom?

Figyelt kérdés

Zenei téren nem tudom eldönteni mert mindent hallgatok... pl. magyar rap-Awful, Essemm, Missh, Burai, külföldi számokat is szeretem pl. Bebe Rexha, Linkin Park, Zayn, elektronikus pl. Timmy Trumpet, mulatós pl. Sihell Ferry és Henna, Soós Fecó, Kis Grofó, de a rockot is imádom pl. Aws, Hétköznapi csalódások, de a kemény rockot is szeretem akár metál. Néha Mozart is :D magyar énekesek pl. Pápai Joci, Rúzsa Magdi, Caramel stb. tehát mindenfajta zenét szeretek. Ugye van aki rocker, van aki klasszikus, mulatós de azt a fajta zenei stílust hogy hívják aki mindenfélét hallgat?

17/l


2017. nov. 25. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
ez a kérdés fájt.
2017. nov. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Szóval lényegében 5 sort pazaroltál el arra, hogy kifejtsd, mennyire nincs is stílusod.
2017. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem muszáj stílusod legyen, nincs törvény rá, hogy mindenki stílusos kell legyen.
2017. nov. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Aki pápai józsefet hallgat, arról meg is van a véleményem: jálomá lommá

na meg a molnár ferenc


brrr

2017. nov. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyatra
2017. nov. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szeretem a zöldet, a kéket és a pirosat. Akkor most milyen szín a kedvencem?


A te stílusod olyan, amibe beletartozik a felsorolt zeneszámok. Nincs konkrét stílusod, mert nem egyfajta zenét hallgatsz.

Nekem is fájt.

2017. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!