Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » (1kOlterdesSzerintetek) oke...

(1kOlterdesSzerintetek) oke az ugy, hogy az oltozkodesi stilusom miatt senki nem fogad be az osztalyomban? (fiu vagyok) es mindenki furcsanak gondolja.2kerdes feherre akartam festeni a hajamat szerintetek jo otlet? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Oltozkodesi stilusom ez farmer nadrag piros koponya bluz es vallig ero haj (fiu vagyok) es mindenki furcsanak gondolja.2kerdes gondolkottam azon, hogy feherre festem a hajam akkor mindenki mondta a hatam mogott ez hulye es ez picit zavar szerintetek jo otlet feherre festeni a halyamat?

#Oltozkodesistilusok
2017. máj. 19. 04:53
 1/4 A kérdező kommentje:
*1kerdes szerintetek :D es amugy nem nagyon kovetem a mostani divatot ok igen es nagyon is masoknak az osztalyomon kivul mindenkinek tettszik az oltoszkodesi stilusom es paran mondjak,hogy jol allna nekem a feher haj :D
2017. máj. 19. 04:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok volt az anime.
2017. máj. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fehér hajhoz nagyon jó fodrász kell.

És idő.

Le kell szivatni, többször, attól függően, hogy milyen színű a hajad, kiütni belőle a narancssárgás-vöröses színt. Hosszadalmas, költséges és nem otthoni procedúra. Bár gondolom ezeknek utánanéztél.

Én láttam már fehér hajú fiút, baromi jól állt neki, viszont arra készülj fel, hogy a magyarországi beszűkült mentalitás miatt napi szinten ki fognak pécézni idősek, fiatalok. Egyik barátnőmet simán megverték, mert kékes volt a haja...

2017. máj. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
engem az nem erdekel hogy mit gondolnak itthon es igen utana neztem szerintem megcsinalom csak eloszor ahoz elkell menjek penzt keresni a feherhajhoz hamar meg lessz de a japan oktatashoz nemtudom mikor lessz meg es hogy oda kimenjek remelem sikerulni fog :D
2017. máj. 19. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!