Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz huszonéves srácok! Mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz huszonéves srácok! Mikor éreztétek először, hogy qrvára semmi esélyetek nem lesz barátnőre?

Figyelt kérdés
Én 16-17 évesen kezdtem érezni, amikor már azon osztálytársaim is lehagytak a növésben, akiktől még 9.-ben magasabb voltam. Lassan közeledett az érettségi egyre többet kellett tanulnom, addig nem is voltak barátaim, utána meg mégannyira sem lett okom kimozdulni otthonról. Természetesen az alkatom volt az oka nagyrészben, másrészt pedig az előbbiből eredő önbizalomhiány és félénkség. Manapság már elképzelni sem tudnám az életemet egy csaj társaságában és sztem már örökké szűz maradok (24 vagyok).

2017. nov. 17. 17:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Én 28 évesen. Akkor jöttem rá , hogy meleg vagyok.
2017. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én 24f vagyok de én nemadom fel
2017. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

13-14 évesen már éreztem, hogy kicsit más vagyok, mint a többiek


ügyetlenebb, mint az átlag :D

2017. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Áhhh szar az egész.

Jobb sovarogva szomjazva letezni, mint tele hassal uresseget enni. Mar ekezeteket sincs kedvem irni.

Komolyan....kiegtem.

De jo neked. Meg sose volt csajod, szerencses kutya. :D

2017. nov. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22, mindig is vesztes típus voltam, de sosem adom fel.
2017. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Lazy Lover ***** válasza:
16 évesen
2017. nov. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
Tavaly tudatosult bennem, 19 évesen. Addig még élt bennem a remény most már nem. Nem mondom, lehet így is élni de minden percben hiányzik a barátnő.
2017. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

22 èves koromig. Majd a semmiből pedig összejöttem valakivel.

Azóta boldogan élünk.

23/F

2017. nov. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és még senkit nem ettem meg :)
2017. nov. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sokaig szerencsetlenkedtem de ezen csak onbizalomnovelessel tudsz tullepni. Nekem szerencsem volt, mert voltak erdeklodo lanyok csak szimplan nyuszi voltam, decrajottem hogy nem vagyok olyan rossz pali. Aztanreszeg bulismar eljott egyszer onnantol meg mar megy a dolog. Csak az elso lepes nehez.
2017. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!