Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 15 éves srác vagyok 173cm...

Pascal Áron kérdése:

15 éves srác vagyok 173cm magas 57 kg. Sokan bántanak és beszólogatnak nekem az alkatom miatt meg kb mindennel amivel csak tudnak. Úgy érzem hátrányos helyzetbe hoz a külsőm. Mit tegyek hogy el tudjam engedni a beszolásolat?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat előre is köszi! Külsőmön nem akarok változtatni

2017. nov. 26. 00:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Amúgy a 173 cm, 57 kg-mal mi a baj 15 évesen? A magasságod teljesen jó, még nőhetsz sokat. Gondolom vékony vagy, de sok gyerek vékony még ilyenkor. A férjem 69 kg volt 185 cm-hez, amikor 20 évesen megismertem. Vékony volt, de senki nem szólt be neki emiatt. Amúgy is a legtöbb srác szintén vékony volt. Ha megnyugtat azóta 100 kg (38 éves) és az akkori vékony srácok nagy része is fogyózik azóta.
2017. nov. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint a "Rut kiskacsa" mese. Most cseszegetnek, mert azt hiszik csak egy rut kiskacsa vagy ... de ha idovel kiderul, hogy valojaban nem vettek eszre benned a hattyut, majd jol leesik az alluk.
2017. nov. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem így így vissza gondolva,nekem is én még alacsonyabb vagyok nálad pontosan 168 cm,mindent ki találtak hogy megyek a lányok mondták mennyire csúnya vagyok stb.,az egész iskolai tanulmányom ráment szerintem próbáld meg átengedni és persze okosan vissza szólni edzened se árt,de szerintem menj valamilyen küzdő sportra az sokat segítene és megbántam annak idején nem mentem de te még jó korba vagy akik az én légkörömből mentek és piszkálták őket ez segített. Egyszerűen muszáj lelkileg mentálisan felerősödnöd mert a végén nagy valószínűséggel lesz valami komoly bajod főleg ha állandóan ezen agyalsz,kösd le a figyelmed, tudom hogy nehéz de próbáld meg elvonatkoztatni tőle,mert ha látják hogy érzékenyen érint egyre durvábbakat fognak mondani.Én például régen halálra edzetem magam főleg azért később mert egyszerűen így vezetem le a feszültséget.Teljesen elszigeteltem magam a külvilágtól nem volt semmihez kedvem,ezeket azért írom le hogy tanulj az hibámból nem szabad szívre venni különben beteg leszel gondolom az meg nem hiányzik.Én a vége fele kérdőre vontam a lányokat és a fiúkat is , mi a fenének cseszegetnek nincs más dolgok mivel határozott voltam képesek voltak letagadni,de akkor már késő volt az érettségim nagyon rosszul sikerült és már gyógyszereket szedtem, azt beszélték egymás közt hogy pszichiáterhez kellene járnom mert nem vagyok normális,látod akár idáig is elfajulhat.A lényeg hogy önbizalmadat fokozni kell a lényeg hogy, azok akik ez mondják csak szórakoznak unatkoznak és élvezik ha cikizhetnek,menj oda hozzájuk magyarázd el nekik,hogy az lehet hogy én vékony vagyok de nekem így megfelel,ti pedig szánalmas lelki nyomorékok vagytok akik nem bírnak úgy létezni hogy ne szítanak a feszültséget és akkor mi van vékony vagy ugyan olyan ember vagy mint ők jogod van létezni a világba, jó nézzük már ki minden vékony alkatú embert piszkálnának állj ki magadért és hidd el ügyesen érvelsz és egészséges dühvé érik benned a dolog , akkor megfognak ijedni a határozottságodon,hogy meg verés fenyegetnek akkor én helyébe én a helyedbe azt mondanám hogy látom a magatok fajta lelki selejtek,csak így tudják érvényesíteni az akaratukat,még mi a fenét képzeltek ti magatokról kik vagytok ti királyok?!Ti vagytok a megtestesült tökély pedig valójában lelki selejtek vagytok,a világ szemete akik csak úgy tudnak érvényesülni megmutatni mennyire nagy emberek hogy más apró egyéni jellegzetességein köszörülik a nyelvüket.Nem gondoljátok hogy bennetek van hiba?! A hulladék közt van a helyetek csak mert szerintetek a ti külsőtök s jobb,van jogotok engem piszkálni és akkor mi van ha vékony vagyok,mert más vékony ember nincs a földön arról nem tehetek hogy ti lelkileg selejtes példányok vagytok.Nem az én hibám,hogy ti nem tudjátok ezt elfogadni hanem a tiétek ti vagytok emberiség lesüllyedt példányai akik csak úgy tudnak valakinek látszani ha másokat piszkálnak lényegtelen pitiáner dolgok miatt. Enged hogy elárasszon düh nem fojtsd vissza adni ki magadból,és hidd el olyan könnyű lesz utána hogy szinte a levegőbe járnál jusson eszedbe hogy ezek emberek selejtek le kell nézni őket,úgy kell kezelni mint ha nem is emberek lennének mert az ilyen nem is azok hanem állatok akik a saját fogyatékosságukat próbálják elrejteni azzal hogy másokat piszkálnak,erősnek tűnnek de valójában lágyak mint a csokoládé te viszont különb vagy náluk.Ne félj tőlük ez nagyon fontos,engedj az egészséges dühnek, ne fojts be ha meg esetleg megvernek annak már következményei lesznek,akkor is tartással méltósággal emelt fejjel járj,én kis is röhögném őket.Elnevezném őket selejtes királykodó szemétre való példányoknak.A lényeg az hogy sose érezd magadnak,kevesebbnek mert vékony vagy.Sok szerencsét kívánok üdv egy 29 éves srác.
2017. nov. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Higgany ***** válasza:
13# úgy látom átérzed a helyzetet :)
2017. nov. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Amúgy a BMI szerint a normális testsúly nálad 61 kilótól kezdődik, úgyhogy nem vagy messze tőle.
2017. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

tök jó hogy az egyik válaszoló ahelyett hogy a lelkét tette volna helyre ő is ilyen izom muksó lett...

a testét fejlesztette a lelke helyett és ezekből lesz az aki egyfolytában a konditeremben edz, mert sosem lesz elégedett magával valahol a lelke legmélyén.

2017. nov. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Anno engem is csesztettek az iskolában a magasságom és a súlyom miatt egyaránt. Aztán kezdődtek a rejtélyes eltűnések...
2017. nov. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen már egy éve heti 3 edzesem van. 1 úszás meg 2 ilyen utcai önvédelem. Nem vagyok puhány én tartom mindenből a rekordot a suliba. Fekvőtámasz, kötélmászás stb... Mostanában olyan mennyiségeket eszek hogy csodálkoznék ha nem hiznék. A legjobban az exem és a volt legjobb barátom piszkál, meg kibeszel azoknak akik még nem ismernek.😕
2017. nov. 29. 07:54
 19/21 A kérdező kommentje:
Amúgy magammal meg lennék elégedve csak elbizonytalanítanak
2017. nov. 29. 07:55
 20/21 anonim ***** válasza:

szép hogy edzel, de ne csak erre támaszkodj, mert akkor te is kigyúrt alak leszel aki nézi hogy úúú most már ilyen nagy itt meg itt az "izmom" megjegyzem az edzőterembe járó agyon gyúrt fazonok alig bírnak megemelni valamit az építkezésen dolgozó cingár haverom (alig 60 kg) meg simán dobálja a 40-50 kg zsákokat, mert IGAZI izma lett... Szóval nem a méret számít

Hidd el a suli elmúlik a szemét arcok elmennek a csudába. A gimis élet nehézségeivel nem kell foglalkozni. Most már vén fejjel jobban átlátom, hogy gimisként chipszar dolgokon kínlódtam.

2017. dec. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!