Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas, jóképű srác miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, jóképű srác miért lehet csendes, visszahúzódó?

Figyelt kérdés
Mi állhat a dolog hátterében? Miért nem használja ki adottságait a lányoknál?
2017. nov. 4. 23:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
kiskoraban zaklatta a pap/tanito bacsi
2017. nov. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkori sérelmek, "mérgező szülők" (ha feltételhez kötött volt a szeretet a családban, vagy ha gyakran megszégyenítették a nyilvános "neveléssel"), rossz tapasztalatok. De van ismerősöm, aki nagyon klasszul néz ki, kb 2 éve. Előtte 50 kilóval nehezebb volt, és nem izom miatt. Még az a srác él benne, aki akkor volt.
2017. nov. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Nem is tudom. Talán mert a személyiségnek nincs köze a kinézethet?
2017. nov. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem kérdezed meg,tényleg ennyi hlye van? Egy ilyen szempont millió egy okból eredhet
2017. nov. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%

vélt vagy valós kis pénisz para,vagy csóróság a leggyakoribb frusztráció kiváltók.

vagy csak simán fárasztó neki az ismerkedés inkább kiveri,vagy fizet érte.

2017. nov. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Valóban sok oka lehet, magamból kiindulva ezt nem igazán ő választja, én is csendes vagyok és magas(jóképű talán nem inkább átlagos ) ilyen a természete.
2017. nov. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

Egy rövid mondat erejéig ez a kérdés rólam is feltehető. Én a tapasztalataim miatt nem kergetem úgy a nőket mint ahogy sokan mások tennék, ha így néznének ki. Nem vagyok rettentő jó, de szerintem sokakkal ellentétben több lehetőségem lenne a nőknél mint amit kihasználok.

Csak mivel ebben a pusztulat társadalomban alig vannak olyanok mint én, ellentétben azokkal akik dúródnak a nőkért (és a nők persze élnek is az általuk nyújtott lehetőségekkel) ezért én inkább nem veszek részt ebben a dúródásban vagy, ha úgy tetszik versenyben. Számomra ez teljességében és részleteiben is egy igazságtalan és kiábrándító "vereny". Kellemetlen nem részt venni benne, mert nőhöz szinte csak ezen keresztül lehetne jutni, de a gyomrom nem veszi be ennek a párkeresési, emberről-emberre szögdécselési játszmának a részeit, folyamatait.

Szóval így nem csajozok én, annak ellenére, hogy sok tekintetben az élbolyból indulhatnék.

Remélem egy válasznak megfelel ez.

2017. nov. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%
Arra esetleg nem gondoltál, hogy kicsi a pénisze és komplexussal küzd? Lehet lepontozni, de ez igen is személyiséget meghatározó tényező lehet és ezt csak az tudja igazán, akit személyesen érint. Hiába lehet az illető 188 centis, sportos testű, sármos szépfiú, ha alul a genetika mondjuk egy 12-14 centis vékony cerkával ruházta fel, ami a testalkatához képest ráadásul arányosan még kisebbnek tűnik és emiatt nem kicsi gátlás alakult ki benne. Randi során pedig már az ezzel kapcsolatos feszélyező gondolatok gyötrik. Tévhit, hogy minden magas, szép pasi vastag doronggal rendelkezik. Ezt csak a csajok hiszik (azt persze nem tagadom, hogy a testalkattal általában arányosan nagyobb, de van kivétel), ez is az egyik oka, hogy annyira vonzódnak a magas pasikért. Meg persze állhat egyéb személyiséget meghatározó dolog is a háttérben, pl. gyermekkori molesztálás/tragédia, amit elég nehéz úgy is feldolgozni az évek során, hogy az illetőt látszólag semmi probléma nem gyötri.
2017. nov. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált személyiségtípus,van ilyen.Valaki ilyennel születik és a büdös életben nem lesz egy tipikus vendéglátós típus,úgymond.
2017. nov. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én jóképű vagyok, min. középmagas (184 cm) de mégsem használom ki az adottságaimat.

A péniszem átlagosnak mondható 15 cm és viszonylag vastag, sose mondták h kicsi, de én örülnék egy 18 centisnek minimum.

Alapból csendesebb fajta vagyok, nem tudok egy alig ismert embertel fenntartani egy beszélgetést hosszan, csak akkor ha a másik nagyon beszédes vagy az aktuális téma engem nagyon érdekel. Szóval ti is tudjátok, hogy van az a fajta ember, akitől ha megkérdezik h mizu van? akkor elkezd ömleni belőle a szó 5 percig, én meg max 3 mondatban elintézem.

2017. nov. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!