Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy beharango...

Normális dolog, hogy beharangoznak eMAG-ék egy notebook-ot 50eFt-ért és a kezdés pillanatában már nincs készleten?

Figyelt kérdés

Asus X751NA-TY023T

49990Ft

[link]


Reggel rajta voltam, hogy beszerzek egyet ajándékba.


7 órától folyamatosan pár másodpercenként frissítettem a lapot.


7:15 perc után jött be a lap, addig a várakoztató "pár perc és kezdünk" felirat volt, több böngészőben néztem, proxy szervert is beiktattam, külföldi IP-vel, hogy csekkoljam mindenhonnan igazságosan eresztik be a látogatókat.


A terméklapot frissítettem, tehát 1-2mp-es késlekedéssel láttam meg rögtön kezdéskor a terméklapot.


Na most már ekkor "NINCS KÉSZLETEN" fogadott, holott 175db-ot írt a kampányvideóban készletnek.

Screenshot 7:17-kor

[link]


Itt a videó, 53. mp-nél van a notebook.

[link]


Ez a legnagyobb inkorrektség, hogy a beharangozó kis videóban is kiemelt ajánlatot, valakik elvitték azelőtt, hogy az átlag földi halandó megvehette volna.


Ilyenkor vastagon büntet a GVH ha ők a felügyeleti szerv, de alsó hangon is inkorrekt, hogy az az 1-2 termék ami ténylegesen komoly akciós áron vehető meg, gyakorlatilag nem vehető meg.


Volt egy TV is bár azt nem néztem így rögtön nyitáskor,

csak pár perc múlva, ez 49%-os kedvezménnyel volt. 159990Ft-ért, szintén elfogyott nyitás után.

LG 55UJ6307 Smart LED Televízió, 4K Ultra HD, webOS 3.5, Active HDR, Wi-fi, 139 cm


Más is tapasztalt ilyet?


90%-ban korrekt volt eddig az EMAG, szállítás gyors, SMS, kommunikáció rendben van, de ez a behülyítés már nemOK.



2017. nov. 24. 14:41
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%
Gondolhatod, hogy nem te voltál az egyetlen aki ennyire rá volt feszülve a laptopra. Másnak nagyobb szerencséje volt.
2017. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
78%

Jó reggelt kívánok, Black Friday ilyen...


A trükk annyi, hogy ilyenkor a készleteket esélyed sincs megvenni klikkelgetéssel és lapfrissítéssel, mert a vadászok rámennek scriptekkel, ami 0,1 mp alatt megveszi a terméket. Ha annyira jó a deal akkor akár mind a 175 db-ot 175 külön reggel.


A GVH akkor büntet ha nem volt 175 eladó. De nyilván volt.

2017. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%
én ezért fel se keltem én is láttam hogy ez a két dolog nagyon jó árban lesz, de 200 darab amit több tizezren akarnak megvenni arra kb semmi esélyed max ha nagy mázlid van :)
2017. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

1mp-alatt nem lehet 175db-ot eladni, szerintem, mondjuk scriptekkel igen.


Azért kíváncsi lennék, hogy valós vásárlók vették-e meg a 175db-ot vagy az eMAG IT-sek gyorsan megvették, esetleg 7-kor beengedtek 1-2 IP-t pár percre vásárolgatni, és 7:15-kor meg megnyitották a kaput mindenkinek.



Gazdasági Versenyhivatal épp most büntette 20 millióra az Edigitalt, hogy széthazudták a BF-t. Mondjuk röhögve kifizetik, mert nem tétel a milliárdos forgalom mellett.

2017. nov. 24. 15:35
 5/35 anonim válasza:
34%
Biztosan állíthatom, hogy nem átverésről van szó. Tavaly a családban sikerült 2 db XBOX ONE-t megrendelni 50 000Ft-os áron, illetve, most is az ASUS notebookból 2-őt 50 000 Ft-os áron. Egyszerű a trükk, folyamatosan nyomkodni kell a frissítés gombot, és utána gyorsnak kell lenni.
2017. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Ha feltöltesz screenshotot a rendelésedről a privát infokat kitakarva elhiszem. :)


Addig viszont kamuként értékelem, miután nem sok esélyt látok arra, hogy a 174db(-x) vevőből te lennél az egyik, aki gyk-t olvasgat.

2017. nov. 24. 15:43
 7/35 anonim ***** válasza:
77%
Én nem néztem rá mondjuk csak 9 körül, ez igaz, de a kinézett mosógépből már ekkor sem volt. Tudomásul vettem, nevettem egyet, hogy nesze neked Black Friday és megvettem 5 ezerrel drágábban a Media Markt honlapján fekete péntek akcióban... Nem hiszem el, hogy mindenkinek pont mosógép kellett és pont olyan. :D
2017. nov. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
79%

Kedves kérdező elég kezdő vagy, simán megvettem 7:12 -kor a laptopot. "Rögzítve: 2017 november 24, 08:12" Ja, román időzóna szerint már 8:12 volt.

Máskor jobban frissítsd az oldalt és kapcsold ki a cache-t előtte. Anno én is vettem xboxot, meg ipad-et, meg mindent, amit csak akartam, mert gyors voltam/vagyok.

A sok láma a facen is veri a nyálát, pedig CSAK az emag csinál rendes black fridayt Magyarországon.

Screenshotok meg videók helyett inkább az F5-ön hasaltál volna.

2017. nov. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

ctrl+R -rel frissítettem 1-2mp-ként, a pontos időt lehet elírtam, mert a screenshotot valószínű később csináltam, de a "pár perc és kezdünk" oldalt frissítgettem így, és az dobta be, lehet 7:11 körül, a screenshot később készült, de ugyanarról az állapotról.


A cahce meg azért lényegtelen ez esetben, mert befrissítette az oldalt így is, itt most semmi jelentősége nem volt a gyorsítótárnak.


Ugyanazt csináltam mint amit itt mondtok, hogy "nyomd az F5-öt", csak ctrl+R-rel csináltam.


(R=Reload)

2017. nov. 24. 19:57
 10/35 anonim ***** válasza:
91%

mégis hogyne lehetne 175 db terméket eladni akár néhány másodpercen belül, ha többtízezren kattintanak rá egyszerre.


sőt, előre berakható volt a kosárba...ezzel is másodperceket spórolva :D

2017. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!