Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy viselitek ezt a hideget?

Hogy viselitek ezt a hideget?

Figyelt kérdés

En nagyon rosszul.

Csak annyit vagyok utcan, amennyit muszaj, mig eljutok A-bol B-be. Karacsonyi vasar es piacozas szoba se johet nalam. Kenyelmetlen ennyi ruhat felvenni, mozogni se tudok bennuk, tiszta latyak minden, varhatok a buszra hidegben, aztan ulhetek rajta a melegben, majd mehetek megint ki .. ez alatt persze jol leizzadok. Ha kinezek az ablakon, teljesen lehangol a latvany.

Ti hogy viszonyultok ehhez a tel dolgohoz?



2017. nov. 30. 07:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Felöltözök az utcára, a lakásba pedig befűtök, bebújok a dunyha alá, meleg teát iszom.
2017. nov. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
65%
Fázós vagyok,viszont nincs még nagyon hideg. Ezt írom úgy h van h 22:10 kor vagyok az utcán,voltam kint az általad mondott nagyon hidegbe. Télikabát, melegítő,kondi, és egy közepesen vastag pulcsi volt rajtam. Annak ellenére h mennyire fázos vagyok,nem rinyáltam Költözz melegebb országba és akkor nem fagysz meg
2017. nov. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
En a munkam miatt hajnal 5-kor, es este 12-kor vagyok legtobbet utcan, hat nem olyan,mint delutan 2-kor.
2017. nov. 30. 09:47
 14/26 anonim ***** válasza:
Én nagyon fázós vagyok, dehát tél van. Jól fel kell öltözni.
2017. nov. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Jól, mert még nincs annyira hideg. Pedig egyébként elég fázós vagyok.

Pufikabát alatt még csak egy pulóver van, csizma, sál. Kapucni fel.

Ha hidegebb lesz akkor jobban aláöltözöm és húzok sapkát is.

Szeretem a hangulatot is. Olyan nyugodt, békés.

Költözz olyan helyre, ahol mindig meleg van :)

2017. nov. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Imádom ezt az időt, sokkal jobban, mint a meleget. 20 fok felett nekem már meleg van lakásban is, ha tehetem egy szál semmiben vagyok olyankor. Kintre sem veszek fel egy vagon ruhát télen, mínuszokban sem. Nadrág, póló, kabát, de ha csak este kiszaladok a ház elé a kutyával akkor kabátot, cipőt sem veszek, nadrágot, pólót is csak azért mert pucéran mégsem mehetek ki. (Vagy hosszú kabátot a semmire, hogy takarjon.) Sokkal jobb télen, fagyban a közérzetem, mint nyáron abba a pusztulatba, mikor a boltba se lehet lemenni normálisan. Csak akkor mentem nyáron ki, ha muszáj volt. Plusz párom vörös hajú ezért könnyen leég (egyszer sikerült megpirulnia, amég levitte a szemetet), mindenre allergiás és bántja a szemét a fény. Télen legalább se allergia, se bogarak, se napégés, se izzadás és nem kell a hosszabb kutyasétáltatásra magammal vinni 2 liter vizet. Egész nyáron ezt az időt vártam. :D
2017. nov. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

én sokat utazom ebben az időben kb 1.5 órát sétálok naponta

ma pl esőben jöttem végig, 1 vastagabb pulóverem van, egyenlőre elég ez, majd ha hidegebb lesz, akkor felveszek 2 pulóvert

2017. nov. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Jobban, mint a meleget/forróságot.
2017. nov. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Jól, mert ez még nem hideg. Még csak most kezdődik a tél.
2017. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Metionin ***** válasza:
100%
Lol még nincs is hideg :D mondjuk a leírásod alapján én ellentéted vagyok, 25 fok fölött már rosszul vagyok a melegtől de a mínuszokat kifejezetten szeretem. Tegnap éjszaka 3-4 között sétáltam haza, olyan jó volt a friss tiszta hideg levegő. A sok ruha problémáját sem tudom átérezni, a legnagyobb Mo-n előforduló hidegben is kabát-pulóver-póló kombóban tolom. Egyedül az esőt utálom, így ma nekem sincs kedvem kimenni.
2017. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!