Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viselitek az oregedest?

Hogy viselitek az oregedest?

Figyelt kérdés
Regen is ez a fiatalsag mania ment?

2017. nov. 17. 22:26
 1/9 anonim válasza:
en nem tul jol. mar feltunoek az osz hajszalaim, es felfigyeltem arra is hogy mar a fuelmben is szor no. ezenkivul megkopaszodtam es mar a szakallamban is meg megjelennek osz szalak.
2017. nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen, huszonévesként teljesen leépültnek érzem magam a külsőt tekintve. Csodálom azokat a 30-as/40-es korosztályú nőket akik dekoratívak képesek maradni, külsőleg fiatalosak. Nem tudom mi a titkuk, de nem véletlen van annyi MILF rajongó férfi...
2017. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

azt a részét,hogy elkezdtek csókolommal,vagy jónapottal köszönni 20 körüli nők elég rosszul.

és a pillantásuk is egyre kevesebbszer marad rajtam.

sőt mostanában már fintort is felfedezni vélek rajtuk ha összeakad a szemünk.

ez is gondolom a mimikai ráncokból látszódó korom miatt van.

oldalt elkezdtem őszülni az annyira nem zavar.

amúgy 40 éves vagyok és ex don juan,aztán lehet ezért a dolognak ez a része feltűnő számomra.


pl tegnap is mentem autóval,lassítok,benézek a jobb kezes nehezen belátható utcába,hogy jönnek-e,erre a sarkon álló buta lány kajak azt hitte,hogy én most őt hesszelem,és nyomott egy ilyen mit akarsz te senki fintort.

úgyhogy nem álltam meg szó nélkül és kiszóltam,hogy jobbkezes utca te szakadék.

nehogy már rajtam lakomázzon.

szóval régen hasonló félreértéseknél bevigyorogtak mindig.

2017. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minden életkornak megvan a maga negatív és pozitív hozadéka. Nem tartozom már a fiatal kategóriába rég, de egy-két hullámvölgyet leszámítva, jól viselem, vidám természetű vagyok. Amúgy meg az, hogy milyen a jellemed, sokkal többet számít. (N)
2017. nov. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, észre sem veszem.
2017. nov. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az elobb irtam priviben vkibek, de ide is kiirom, hogy a fiatalsag mania miatt szerintem sokaknal az oregedes olyan, mint amikor az anorexias 80 kg-nak latja magat, kozben meg 45 kg. Es soha soha nem tudja magat eleg vekonynak (fiatalnak) latni.

Ez csakus a media hatasa lehet, hogy mar huszonevesek oregnek erzik magukat.

2017. nov. 18. 00:23
 7/9 anonim ***** válasza:

És akkor ők mit szóljanak?


[link]

2017. nov. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7.

Ez nem vag ide. Ez nem oregedes.

2017. nov. 18. 03:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak a hajamat sajnálom
2017. nov. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!