Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik a szempontok ha alacsony...

Mik a szempontok ha alacsony fogyasztású motort akarok venni munkába járásra?

Figyelt kérdés

Kb. napi 30 km-t mennék vele.

Pl: milyen üzemenyagú legyen, milyen legyen a hengerűrtartalom, munkaütem(a linken úgy látom 2-t vagy 4-et lehet választani), valamint a henger elrendezés.

[link]

AM-re van jogosítványom, az nem tudom pontosan hány köbcenti.


Ja és sok embertől hallottam, hogy alacsony köbcentijű motor is fogyaszthat többet mint egy autó ha gyorsan megyek vele, csak akkor fogyaszt kevesett ha úgy megyek mint egy unott öregember.


Hát mondjuk úgy 70-80 km/h val menni, száz kilométeren 1 liter fogyasztással jó lenne.

Olyan kellene amivel alacsony fordulatszámmal is lehet gyorsan menni.


Ja és még valami van egy ismerősöm akinek automataváltós motorja van, de mikor megy vele nem esik vissza a fordulatszám váltáskor nem is hallani ha vált, ez miféle technológia? Jobb fogyasztás tekintetében?


2016. máj. 21. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:

50ccm 1 liter és 70-80 sehogy sem fog megéfrni egymás meleltt.


Még 40-50 körül menve is kérni fognak 3 litert elgalább bármit si csinálsz.

2016. máj. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy van neked AM-es jogsid úgy, hogy amúgy nem vagy tisztában azzal, hogy milyen motort vezethetsz?

70-80-as tempóval (normál esetben) nem lenne szabad, hogy tudjon egy segédmotoros kerékpár menni.

Értem én, hogy mindenki csal ezzel, de akkor sem.


Ilyen alacsony fogyasztásút esélytelen, hogy találj mondjuk amúgy is.

2016. máj. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fura humorod van neked. Menjen nyócnanna' meg 100km alatt termeljen 3liter benzint meg 6dl törkölyt...
2016. máj. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!