Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem bunkóság?

Ez csak szerintem bunkóság?

Figyelt kérdés

Haveri kapcsolatból kiléptem azzal az indokkal, hogy nem érzem jól magam közöttük, de ezt ők is látták. Annak ellenére, hogy le sem tojtak fél évig, felhánytorgatják a múltat, hazugságokkal dobálóznak és személyeskednek, hogy miért hagytam ott őket?


Ez szerintem szánalmas és nevetséges. Én had döntsem már el kivel vagyok egy társaságban.



2017. dec. 2. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálkozom,hogy ott hagytad őket,s szerintem jól is tetted.
2017. dec. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted, én is csináltam már hasonlót, ugyanez lett a következménye. :D
2017. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megsértődtek, mert ezzel az önbizalmukat romboltad.

Nem akarnak szembenézni azzal, hogy bunkók, ezért rád fogják hogy te vagy a rossz, nem ők.

2017. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én burkoltan váltam ki anno a haveri körből, egyre kevesebbszer taliztam velük, mindig csináltam más programot és másokkal is barátkoztam így nem bunkóztak, szinte észre se vették hogy kiváltam tőlük.
2017. dec. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!