Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak szerintem volt ez nagyon...

Arimyevery kérdése:

Csak szerintem volt ez nagyon nagy bunkóság tőle?

Figyelt kérdés
Szoval az volt,hogy van egy 7-8 fos barati tarsasagom,es talaltam egy helyet,amit ugy gondoltam egyutt majd kiprobalhatnank ezert bekuldtem a kozos csoportunkba hogy mit szolnanak hozza hogyha kiprobalnank,amikor visszaertem a nyaralasbol (9 nap). Erre az egyik baratom azt mondta hogy ok majd kiprobaljak mikozbe en nyaralok egyutt (nelkulem) es utana majd elmennek megegyszer velem. Csak szerintem bunkosag ez mikor en vetettem fel az otletet es erre mindenki reszt vesz benne kiveve en?!?! Velemenyeket varok

2017. júl. 6. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Igen, csak szerinted bunkóság.
2017. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Ha veled is elmennek,miután hazaértél szerintem nem gáz.
2017. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Mi ebben a baj, ne legyél mindig központ.


Ha előre tudod el sem mondod nekik vagy mi?


Majd mész még oda ezerszer.

Én örülnék, hogy adnak a szavamra, bíznak az ízlésemben, nyitottak az ötleteimre.

2017. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Nekem is nagyon rosszul esne. :(
2017. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is rosszul esne, illetve rosszul is esett, amikor történt ilyen, de nem tettem szóvá, mert tudom, túlérzékeny vagyok :)


Egyébként nem bunkóság, ne is tedd szóvá. Hiszen lehet, megspórolnak Neked egy halom energiát és pénzt azzal, hogy letesztelik a helyet. Mert lehet, nem is jó :)

2017. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!