Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Állandóan csavarog, iszik?...

Állandóan csavarog, iszik? Miért jó ez neki?

Figyelt kérdés
Szóval van egy ismerősöm akinek az a szórakozása hogy hétvégente lent csavarog és elissza a fizetésének egy részét a haverjaival meg elcigizi. Ez engem nem érdekelne ha nem csengetne fel hétvégente hogy menjek le velük. Ezerszer elmondtam már hogy nem akarok de egyszerűen nem érti meg. Minden alkalommal ezt csinálja. A tanulás szerinte hülyeség mert úgy sem lesz attól jobb semmi. Azzal dicsekszik hogy haza visz 120 ezret havonta a gyárból. Miért ilyen? Miért nem akarja elfogadni hogy van aki nem úgy akar élni mint ő? Állandóan arra hivatkozik hogy fiatalok vagyunk de szerintem ez nem ok arra hogy minden hétvégén literszámra igya valaki az olcsó bort meg cigizzen. Tényleg élvezi azt valaki hogy a fagyos hidegben a züllött emberekkel a semmiről beszélget és iszik? Miért próbál visszahúzni? Állandóan próbál "megtörni" abban ha valami pozitívat próbálok csinálni. Tanulni bármi. Én nem akartam sosem lebeszélni arról hogy ne csinálja amit csinál de ő nála valahogy az érzem hogy olyat akar csinálni belőlem mint ő maga. Nem tudom se lekoptatni semmi, nem is értem. Miért ilyen valaki? Az sem érdekli ha megbüntetik meg másnap nem tud munkába menni stb.

2017. dec. 2. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Minek foglalkozol vele? Igya magát hülyére ha így jó neki. Zavard el a francba. 120 ezer egy gyárban?... Igazi lúzer a haverod. Dolgozzon éhbérért egy gyárban, isten vele, kit érdekel.
2017. dec. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Le kell szarni az ilyen embert és keresni helyette normális barátokat.
2017. dec. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!