Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandoan csavarog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandoan csavarog és tépnek pedig megigérte már nem egyszer hogy nem fog olyan sürün egyiket se, tegnap is megigérte söt még amit vettem neki telot azt is elhagyta, de ma már megint csavargot, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Hagyd ott!Nincs értelme ígérgetős, hazug emberre pazarolni az időd!Az meg a másik,hogy megígérte,hogy KEVESEBBET fog tépni????Én azt ígértettem volna meg vele,hogy soha többet ne tépjen, vagy elhagyom!Nem mintha kezdenék drogosokkal!
2009. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ugy ismertem meg hogy tudtam hogy csinálja,de akkoriban ez átlagosan 3hetente történt most meg szinte irhatom azt hogy minden nap
2009. jan. 21. 16:20
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Hagyd ott a fenébe, nem fog megváltozni. aki link, az link marad. a füvezés meg egy életforma, amit olyan ember nem tud tolerálni a másikban, aki nem csinálja.
2009. jan. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
szerintem a telót amit vettél neki azt nem elhagyta, hanem eladta és drogot vett belőle... szerintem tuti függő a gyerek és erre fel kéne hívni a figyelmét. bár a drogosokat marhára nem érdeklik, hogy függők-e vagy sem, hogy élnek-e vagy halnak...
2009. jan. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
áá nem adta el annyira nem izé de ha van nem tagadja meg a kedvemért
2009. jan. 21. 16:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem szabad beleszólni a haveri dolgaiba! Meg amúgy is, inkább tépjen, mint legyen részeg. (jó, az azért ok, hogy ne minden nap) Persze, megígéri, mert muszáj.

Mit értesz az alatt, hogy csavarog? Miért ne lehetne a haverjaival?

A konkrét kérdésre válaszolva én véleményem szerint nem igazán illetek össze, szóval előbb-utóbb ígyis szakítás lesz valamelyik oldalról.

2009. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egy normális férfi se nem drogos, se nem alkoholista!Én már kivágtam vna a helyedben,sőt ilyen emberrel nem is kezdtem volna!
2009. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Hát a szívás nagyon idegesítő tud lenni a másik fél számára, valóban. Miközben látom, hogy itt sok válaszolónak igen szélsőséges véleménye van a "füves-drogosokról", azt elismerem, hogy kapcsolatokat szakíthat szét. (Az egyik barátomat a barátnője--bevallása szerint--nagyrészt azért hagyta ott.)


Ha amúgy jól megvagytok, szeretitek egymást blabla, akkor szerintem ebben bele kell törődnöd és semmiképp sem hisztizni miatta, vagy, ami még rosszabb, "megtiltani" (ahogy azt az egyik kollegina javasolta) ugyanis az csak ronthat a helyzet(ed)en. Meg kell beszélni ezt vele, őszintén, úgy hogy érezze, hogy ez neked nagyon fontos.


Ha egyfolytában ezt csinálja, és ez zavar téged (nyilván), akkor úgyis meg fogod unni és ott fogod hagyni.


A cannabis bizony, néhány addiktív személy(iség)nél, vetekedni képes egy kapcsolattal.

2009. jan. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nem akarom neki megtiltani de hetente 1x elég lenne.

a csavargás alatt azt értem hogy megigéri hogy jön 1re de majd csak este 8ra jön mert ö leugrott a hawerjához,de nem szol hogy késöbb jön.

volt olyan is hogy megigérte hogy jön és hajnal 2kor szolt hogy mégse.

meg sokszor nem jön van csak egy orára mert velük van inkább de ez is mindennapos

2009. jan. 22. 14:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Azóta helyzet?
2011. dec. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!