Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan járhatnám a világot?

Hogyan járhatnám a világot?

Figyelt kérdés

Pénzgyűjtés és ebből nyaralásszerű utazás, vagy munkavállalás a helyszínen (2-3 hónap ott élés) ki szerint melyik a jobb? Észak európa, amerika, ázsia, ezek érdekelnek.

Tud valaki esetleg ilyen magyar utazós blogokat?


2017. dec. 5. 13:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

2es es 10es vagyok ez lemaradt az elozobol.

Ami penzt itt megkeresel azt teljes mertekben felre is tudod tenni. Kaja szallas ruha minden megvan, en tusfurdot borotvat fogkefet szoktam csak venni nagyabol, de atlagosan egy fizetes az 1200+600/honap, tehat meg azt sem lehet mindani hogy rossz lenne.

Kozben meg korbe tudod jarni a vilagot(europat biztosan)

2017. dec. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm 10ezer forintból volt kint 2 hónapig Olaszországban. "Önkéntes" munkáért kaptak ételt és szállást, de azt mondta, hogy eleinte mehéz volt ilyen lejetőséget találni.
2017. dec. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én az utóbbi lehetőséggel fogok élni. :)
2017. dec. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha 18 és 30 év között vagy, akkor EVS. 2-12 hónap önkéntes munka külföldön, amiért biztosítják a lakhatásodat, biztosítást, helyi közlekedést, nyelvtanulást és még zsebpénzt is kapsz. Neked egyedül a kiutazás és a hazaút egy részét, illetve az élelmiszereket, tisztálkodási szereket és a plusz dolgokat pl. szórakozást vagy kirándulást kell fizetned, de ugye ehhez kapsz is zsebpénzt.
2017. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!