Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges pár év alatt...

Lehetséges pár év alatt ennyire megváltozni?

Figyelt kérdés

Adott egy lány (régi osztálytárs).

Egy kis vidéki gimiben osztálytársak voltunk. Nem volt túl rugalmas osztály,amolyan butácska lányok jártak oda,inkább munkásozstályból származó szülőkkel(kivéve ezt a lányt).

Nagyon kis csendes lány vplt,de tényleg brutálisan ,kb soha nem beszélt. Viszint nagyon értelmes volt. Nem szerette a többi lány(kivéve egy csajt,aki most közgazdász vezető pozícióban,kb ő a másik nő,akiből lett valaki a lányok közül)

Szóval ez a “lány” most a kormányban dolgozik,2 diplomája van,gyönyörű nő lett belőle.

Amikor megjelöltem ismerős ek egy közösségi oldalon nem jelölt vissza,pedig elég sok(több híresség is) ismerőse van(volt osztálytársak egy sem)

1-2x én is bunkó voltam sajnis,nem gondoltam át.

Láttam,hoy nem olyan rég ment szét a pasijával,aki szintén elég komoly és helyes fiatalembernek tűnt.

Arra gondoltam,hogy esetleg bepróbálkozhatnék valahogy a csajnál.

Lenne nála esély szerintetek?

27F


2017. dec. 5. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kell a lóvé, mi?
2017. dec. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

magadról semmit se mondtál el..

am esély mindig van, legyen ebben az esetben 50-50.

2017. dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most mar jo lenne,mi? Amugy meg mi a kerdes?
2017. dec. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
xD Visítok...adom az elöttem lévőt, nem hinném hogy barátkozni akarna, vagy akármi mást
2017. dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a lány népszerűtlen volt az osztályban, bunkók voltatok vele, és most látod, hogy Facebookon sem ismerősei a régi osztálytársak. Szerintem ennek elég egyértelmű oka lehet: lezárta magában a múltat, nem kíváncsi a régi osztálytársakra, akikkel semmi közös nincs bennük és csak bántották őt.


Szerintem már az is tudatos volt a részéről, hogy gimiben olyan csendes volt - látta, hogy nincs a többiekkel egy szinten (intelligenciában, származásilag), és úgy döntött, nem próbál barátkozni, jópofizni, hanem a tanulásra koncentrál.


Valószínűleg te is egy kalapban vagy nála a többi osztálytárssal, mi változna attól, ha most ráírnál? Minek annak idején te sem kedvelted, és azóta sem kerested (pedig már hosszú évek teltek el érettségi óta), vajon mit gondolna, ha ráírnál? Miért akarsz most vele hirtelen "barátkozni", 8-9 év csend után? Hát, én a helyében azt gondolnám, hogy azért, mert láttad Facebookon, hogy néz ki most és milyen jó pozícióban dolgozik... És azt gondolnám, hogy ha gimiben még bántott ez a srác, akkor most ne akarjon tőlem bármit is, csak azért, mert sikeres nő lettem.... Az más lenne, ha azóta folyamatosan tartottátok volna a kapcsolatot, vagy mondjuk csoporttársak lettetek volna egyetemen és lassan változott volna a viszony köztetek, de így, hogy a semmiből ennyi év után ráírsz, szerintem nem sokat ér.

2017. dec. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

lehet csak szimplán olyan szinten letiltotta az ismerősnek jelölgetést, hogy nem is jelez neki a rendszer, ha jelöli valaki.


amúgy felesleges teperned, nyilván rühellte a középsulit (és téged is), nem véletlen, hogy egy osztálytársa sincs bejelölve a fészbukon.

2017. dec. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Enyhén szánalmas lépés az, hogy beakarsz nála próbálkozni a történtek után is.
2017. dec. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!