Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 honap alatt mennyire tud...

1 honap alatt mennyire tud megvaltozni a testem,5 kilot tudok fogyni?

Figyelt kérdés
15 eves lany vagyok,168cm es 60 kilo(ami ugye nem szamit).1 honap mulva vizes taborba megyek, ahol szeretnek megbombabb lenni, amihez csinosabb test kene.A problemam az,hogy eddig is naponta futottam,bicikliztem 1-1 orat,es jol is taplalkoztam, de valtozast nem nagyon latok ket honap alatt.(Elotte napi 3 edzes,am "azteszekamitakarok" felfogas) Hogy tudnam viszonylag gyorsan kikupalni magamat?

2014. júl. 16. 23:36
 1/5 BaBa002 válasza:
Szerintem Rubint Rékázz youtubon tök jók vannak fent 20 perc is elég,de emelett folyrasd a futàst. Sok sikert!
2014. júl. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5kg egy hónap alatt az aztán.... nem úgy megy maximum koplalással de az anorexiás testhez vezet csak...
2014. júl. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
4 het alatt 5 kilo annyira veszes lenne? Marmint csapbolnisna heti 1kg-os duma folyik, kicsit jobban odateszem magam es kesz is szerintem,nem? Elso kerdezonek meg koszonom a tippet, de engem nem farasztanak el elegge a R.R. tornak:(
2014. júl. 17. 10:46
 4/5 anonim válasza:
Szerintem azért tegyél egy próbát Rubint Rékával. Én tavaly viszonylag gyorsan fogytam 6-7 kilót. Azt hiszem kb másfél hónap alatt. Reggel eljártam egy órát futni, délután pedig megcsináltam egy Réka videót. Vagy a 2013as 90 perceset, vagy 3x40 percet, 20 perc valóban nem nagyon használ. Persze nem vagyunk egyformák, lehet neked tényleg semmit nem ér.
2014. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi, artani biztosam nem fog:)!
2014. júl. 18. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!