Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hirtelen miért szerették meg...

Hirtelen miért szerették meg a prostituáltakat ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
VV Fannit sajnálják,de persze ezen az oldalon mindig lenézték azokat a pasikat akik prostival akarták elvesziteni a szüzességüket.
2017. dec. 7. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
A kettőnek semmi köze egymáshoz.
2017. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Hihetetlen, hogy ezt az ügyet is csak arra használnád, hogy sajnáltasd magad és belerúgj a nőkbe.
2017. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első kommentelő! Miért nincs köze hozzá? A prostituáltakat azért nézik le a normális nők mert sérti az önérzetüket hogy a pasik hozzájuk mennek inkább. Tudom hogy fáj az igazság.
2017. dec. 7. 18:08
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Mint embert sajnálják, azonban én nem gondolom hogy az ilyeneket sajnálni kéne.

Ember volt Ő is, gondolom volt azért valamire való végzettsége, amivel kockázat nélkül meglett volna a biztos fedezete


Aki így keresi a pénzt, azt nem is illetném jogokkal, rendőrökkel sem kerestetném, mert magának csinálta.

Amit nem értek hogy az emberek többsége még ennek tetejében szomorkodik, hol ott semmiképp nem ártatlan emberekről van szó.

2017. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Azért több oldala is van a dolognak-

Egyrészt nem igazán értem ezt a társadalmi részvétlenséget ami ezt a hírt övezi. VV Fanni amennyire én tudom nem volt bűnöző, nem volt még börtönben, és az egyik előző válaszoló is ilyet ír róla hogy "nem volt ártatlan". Akkor definiáljuk az ártatlanság fogalmát. Ha a régi jelentés szerint értelmezed, akkor ártatlan=szűz. Nos az valószínűleg tényleg nem volt, de akkor szinte senki nem az, aki betöltötte a 18.-at, és igazából nincs is benne semmi elítélendő. Ha pedig a törvény előtti ártatlanságról van szó: Ameddig nem mondja ki a bíróság, hogy bűnös, addig mindenki ártatlan.

Igazából nekem az jön le ebből az egész társadalmi köpködésről ami a közösségi oldalakon megy, hogy a magyarok iszonyatosan frusztráltak a kereskedelmi csatornákon zajló ízléstelenségek miatt, (pl reality showk.), és ha már látnak egy celebet, mindegy hogy ki az, vagy mi történt vele, akkor megy a savazás. Még ilyen helyzeteknél is, amikor egy ártatlan, fiatal lány halt meg. Az volt a bűne, hogy mocskos celeb volt, meg talán luxusprosti. Ezért már nem is lehet együtt érezni a családjával, vagy egy kis sajnálatot érezni. Hiszen az ő hibájuk, meg egyébként is, MINEK MENT ODA???! A MOCSKOS KRVÁJA. DOLGOZOTT VOLNA ÓRABÉRBE 800ÉR, MINT MINDEN BECSÜLETES GYÁRI MELÓS B.SSZAMEG. MINDENKI AZT KAPJA AMIT MEGÉRDEMEEEEEL...

Másfelől a médiahype meg undorító, valószínűleg a bulvármédia ebből is klikkeket, lájkokat, pénzt szeretne generálni. Tragédia, de mindennap megtörténik ilyesmi sajnos, ez megint csak arra vezet, hogy hergeli a közvéleményt, és eltereli a súlyos problémákról a figyelmet.

2017. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

2#

Amiatt a "férfi" miatt aki a normális nők helyett k_rvázni megy, egy nő sem fog irígykedni. Inkább örülnek, hogy a hozzád hasonló lúzerek levezetik a ribin a frusztrációjukát és nem őket zaklatják.


Amúgymeg ezen a "nőn" nem a k_rvát sajnálják, hanem a celebet. Minden évben megölnek egy párat közülük, a híradó is lehozza, mégsem csámcsognak heteket azon, hogy megfojtottak egy útszélit.

2017. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%

Fanni prosti volt vagy mi?

Igazából lesz@rom a csajt, mert senki számomra csak egy médiakurta a sok közül, ami undorítóbb egy prostinál is szerintem.

2017. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
z emberi fajnak két nagy problémája van. Az első: eltalálni azt a pillanatot, amikor valamit el kell kezdeni. A második: eltalálni azt a pillanatot, amikor abba kell hagyni.
2017. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondtam viccet? Nem. Mondhatok!
2017. dec. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondok egy vicc?
2017. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!