Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megtalálni a...

Hogyan tudnám megtalálni a számításaimat?

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom, hogy nem tudom perpillanat, hogy hogyan tudnék változtatni az életemen. Bár még nem késő, viszont nem szeretnék kifutni az időből.

1 hónapja kezdtem el dolgozni egy cégnél raktárosként, viszont félévre szól a szerződés, de lehet annyi se lesz függ a főnöktől is ezt az efop közvetítette ki és, csak ideiglenes munka lenne, hogy meghosszabbítják-e vagy sem azt nem tudni, viszont nem is nagyon szeretnék hosszútávon ezen maradni, mert bent hideg van nagyon mínuszok vannak egész nap és jó formán, csak ebédidőbe lehet bemenni ahol fűtve van. Otthon anyáék se nagyon akarják, mivel hosszútávon nem ez az életcélom azt mondják.

Viszont iskolában is voltak tanulási nehézségek. Középiskolába is, csak a 12. osztályt jártam ki, mert azt mondták, hogy az érettségit nem javasolnák nehéz lenne.

Viszont idén leérettségiztem olyan suliba ahol magántanárokhoz jártam felkészítettek és segítettek normálisak voltak nagyon.

Meg ősszel jártam egy rajzos suliba is, de ott 1 hónapot se voltam, mert a tanárok azt csinálták eleinte, hogy 5, 6 alkalommal, ha nem több, hogy nem jöttek be és óra se volt megtartva egyáltalán nem. Ígérgetések voltak csak, de érdemben nem csináltak semmit, de ez szó szerint így volt.

Meg előtte levő időszakba is próbáltam állást, meg tanfolyamokat keresni, hogy hátha lenne valami, de sajnos nem jártam sikerrel.

Akkor amíg nem jött ez a meló az egyetem gondolatát is felvetettem, hogy ha már nem jött össze semmi akkor legalább történjen már valami. Fateromnak a gondolat tetszett is anyámnak is, viszont ő meg azt mondta, hogy nem lenne annyi pontom, így egyenlőre kilőve, legalábbis parkolópályára téve.

Elnézést, ha kicsit hosszúra sikeredett, meg tudom nem tűnök ezek alapján egyszerű esetnek, csak arra vagyok kíváncsi, hogy ki mit csinálna a helyemben? Ki mi tudna ajánlani?

Nyilván nekem kell helyre hozni, csak tippeket, ötleteket várok, hogy hátha eltudnék indulni a változás útján, mert jó lenne ezen módosítani.

Előre is köszönöm szépen a segítséget!

24/F



2017. dec. 13. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy piacképes szakmát kellene tanulnod, és abban elhelyezkedned. Ingyenes OKJ-ből már lehet, hogy kicsúsztál, de szerintem gyűjts rá és próbáld meg. Lehetsz később önfoglalkoztató is, ha érzed a témát.

Ha az érettségit sikerült letenned, akkor az OKJ sem okoz majd problémát szerintem.

2017. dec. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ingyenes OKJ-ból nem csúsztál ki, csak valószínű, hogy már csak estire járhatnál.( 25éves koring lehet nappalin) Jól gondold meg hogy milyen OKJ-t választasz, mert sok haszontalan van és kevés hasznosítható.
2017. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!