Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én vagyok rossz nő, vagy a...

Én vagyok rossz nő, vagy a barátnőm túl jó? 15/L

Figyelt kérdés
Na szóval az van,hogy van egy barátnőm,aki amúgy szép.Szerintem nem nagyon durván szép,de szép.Többen is mondták,hogy szerintük nem annyira vonzó persze lányok...A fiúk körében az ÖSSZES kivétel nélkül ezt állította.IGEN FÉLTÉKENY VAGYOK,MERT VAN MIRE!Nem akarok nyilván minden pasinak tetszeni,nem önteltségből,de én nem értem,hogy egyszerűen mi az ami benne van és bennem nem.Alapjáraton nem tartom magam rondának,sőt több megjegyzést is kaptam a külsőmet illetőleg,fiúktól is.Néha van,hogy jobban kiöltözök meg több sminket kenek fel magamra.Másrészt a barátnőm belsőleg se topp.Kétszínű meg nagyon tudja magát játszani.Kétlem,hogy ez jönne be a pasiknak,de lehet tévedek.Persze vannak jó tulajdonságai is,amit szintén irigylek,mert nem vagyok megelégedve a sajátjaimmal.Szóvaal mit kéne tennem?Nem merem elmondani neki,mert azért mégis milyen lenne.
2017. dec. 13. 20:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted igaz barát az, aki így lehordja a barátnőjét?
2017. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen "barátok" közt tényleg nincs szükség ellenségre.
2017. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Borzalmas vagy, mondták már?

Legyen szép estéd!!:)

2017. dec. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem értem ebben mi lenne a lehordás.Őszintén beszéltem róla,szerintem semmi sértőt nem mondtam,és ő "is" el"hord" bárminek.
2017. dec. 13. 21:01
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem,nem mondták még.De ezek szerint neked igen,amin nem lepődök meg;)
2017. dec. 13. 21:02
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az onbizalma miatt birjak jobban... :D
2017. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

De akkor mi a fészkes fenének vagytok barátnők? Érdekből? :D

Még offolni se tudsz, de ezen nem lepődök meg a kis fogalmazásod alapján. :)

2017. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem a barátságunkról szóló véleményedre voltam kíváncsi,meg nagyon másra se.Nem akartam "offolni",de ah veled inkább le sem állnék vitatkozni
2017. dec. 13. 21:20
 9/18 anonim ***** válasza:
7%

Ne legyetek álszentek. A 15 éves barátnők egyben mindig versenytársak is, olyan nem létezik, hogy legalább gondolatban össze ne hasonlítsák magukat, ki tetszik jobban a fiúknak, ki kevésbé. Most abba ne menjünk bele, hogy ez a versengés a legtöbb felnőtt barátnő között is megvan). Ez evolúció és a többi, nem tragédia, és a legtöbb esetben emellett őszintén szeretik is egymást.


Nézd, kérdező, van, amit kisugárzásnak neveznek. Százszor többet ér, mint a szépség, és százszor vonzóbbá tesz. Nem akarok találgatni, hogy esetetekben miért őt látják vonzóbbnak, mosolygósabb-e, kedvesebb-e, stb.


A lényeg, hogy attól, hogy őt sokan vonzóbbnak találják, még te nem leszel kevésbé vonzó. De csak akkor, ha nem olyan akarsz lenni, mint ő, hanem olyan, mint te magad.

2017. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!:) <3
2017. dec. 13. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!