Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek 90%-a tényleg...

Az emberek 90%-a tényleg ennyire egyszerű, önző, bezárt világú, érzéketlen, romlott, rossz?

Figyelt kérdés
Iszonyatos mód csalódtam az emberi fajban. Már a könnyeimmel küzdve írom ezt... nem tudom szavakba önteni mennyire egyedül érzem magam. Mintha minden ember vak lenne, miért nem látja senki mennyire romlott ez a faj?
2017. nov. 18. 22:43
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Egy alkalmi munkából kifolyólag több mint 100 emberrel volt ,,szerencsém" beszélgetni, és ami ebből lejött az az, hogy mindenki iszonyatosan be van zárva a saját világába és borzasztó szellemi sötétségben élnek egyesek.
2017. nov. 18. 22:45
 2/17 A kérdező kommentje:
Ehhez még hozzátenném az életem során szerzett csalódásaimat.
2017. nov. 18. 22:46
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ezt tapasztalom, ráadásul még buta is a legtöbb ember. Annyi tud segíteni, ha van a közeledben hozzád hasonló ember, aki kicsit értelmesebb és vele meg tudod beszélni a dolgaidat.
2017. nov. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik barátok nélkül gazdagok, csak magukkal foglalkoznak.

Én nem nagyon barátkozok senkivel mert nem olyan a társadalom java része aki elfogadja a füvezést, nekem ez az egyik hobbim. Bár magányos vagyok, de nem rágódom rajta, mert nehogy már nekem kelljen alkalmazkodni a korombeliekhez.


Aki kíváncsi rám, az majd úgyis megtalál, én nem megyek senki után.

2017. nov. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nincs senki aki normális... senki. Senkim sincs csak a családom. Értelmes és tisztaszívű jó ember, van ilyen? Hiába értelmes valaki, ugyanúgy benne van a rossz mindenkiben, az alattomos önzés, a rejtett egoizmus. Sírok...
2017. nov. 18. 22:56
 6/17 A kérdező kommentje:
És minél öregebb valaki annál inkább záródik bele a saját világába, semmi értelme ennek a földi életnek. Nem létezik igazság, egyre inkább azt érzem hogy meg akarok halni.
2017. nov. 18. 23:10
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Mindenkiben van jó. Amivel beszèlgetsz egy másik emberben, az jön elő belőle. Figyelj a jóra.
2017. nov. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én látom mennyire romlott az ember, csak tudod lesz*rom.
2017. nov. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%
Én kerülöm az ilyeneket, vagy csak nem foglalkozok Velük. De amúgy a legtöbb emberben van jó, csak van akiben keresni kell... De én 100%ig romlottal még nem találkoztam.
2017. nov. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

Kicsit félreértetted az embereket.

Lényegileg mindenki olyan mint te.

Mindenki ugyanazt keresi, az élet értelmét mint te, mindenki fél, retteg a többi embertől, mindenki félreérti a másik embert és negatívnak látja, holott ugyanolyanok: Félénk kisgyerekek akik zavartak.


Azért önző mindenki, mert félnek hogy kihasználják őket. Ez miatt csak a rosszat látják bennük, holott csak félős kisgyerkőcök.

Mindenki azt látja egy szadista emberben mennyire rossz, holott szarrá verték őt gyerekkorában a szülei.

Az emberek 90% agymosott és gyenge kisgyerek, akiket rettegésben tartanak, ezért folyamodnak "gonosz" tettekhez, mert így tudják csak magukat megvédeni.


Te viszont csak a felszínét látod a dolgoknak, csak az eredményét a sok bántalmazásnak és szenvedéseiknek.


Ha egy kisgyereket megütsz mit csinál? Sír, dühösen visszaüt. Ezt csinálja mindenki. Mindenki annyit csalódott másokban és annyiszor félreértették egymást, hogy csak dühvel tudnak reagálni, mert nem tanítottak meg senkit értelmes lereagálásra.


Egy lánnyal szakít a pasija, azért mert a srác fél a kapcsolattól, nem érzi magát elég jónak egy kapcsolathoz.

A csaj viszont félreérti, ezért azt hiszi minden pasi egy kétszínű dög, és ez miatt elkezd gyűlölködni.

Ha mindketten őszinték lennének, meg tudnák beszélni, és semmi gond nem lenne.

Ha nem lennének félreértések, megértenék az emberek egymást mindenki rájönne hogy ugyanazt akarja mindenki, ugyanaz a baja mindenkinek, és mindenki rájönne hogy ugyanolyanok vagyunk.


Nem az emberekben csalódtál. Te csak elképzeltél valamit, majd félreértettél jópár dolgot, csak illúziókban gondolkodtál, de nem a valóságot láttad soha.

2017. nov. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!