Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy 23 évest miért neveznek...

Egy 23 évest miért neveznek férfinak/nőnek? Már nem gyerekek, de én még csak a lány és fiú jelzőt használnám

Figyelt kérdés

2017. dec. 16. 18:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy az ellenkező neműeket inkább hívom így (esetemben nőnek), mint a saját nemembe tartozókat (magamat is beleértve). 23/f
2017. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyban függ attól, hogy az illető mennyire érett lelkileg.

Én nőnek tekintem, aki szilárd értékrendszerrel rendelkezik, tudja ki ő, és mit akar. Határozottan képes döntéseket hozni.

Mindenki aki nem ilyen, csak simán lány.

2017. dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%

Van olyan ismerősöm aki 18 éves, de a barátjával él, a gimnázium mellett pincérkedik, baratja is dolgozik, magukat tartják el, határozott stb. Ha valaki aki eltartja magát nőnek érzi magát, én azt mondom oké. Olyan is akad, aki 24 éves, az anyjával él, soha nem volt senkije, visszafogott. Ő meg lehet inkább lánynak hívatja magát.

Ez leginkább attól függ ki mennyire érett, valaki hamarabb, valaki később nő fel. Azt mondom, 23 éves is már bőven lehet nő/férfi.

De lány/fiú is.

2017. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
59%
Addig örüljetek, amíg lelányoznak / lefiúznak titeket. Megráncosodsz / megkopaszodsz, nem fognak többet... Majd visszasírjátok még a nagy felnőttködést!
2017. dec. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!