Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem felháborító ez?

Csak szerintem felháborító ez?

Figyelt kérdés

Én egy 15 éves lány vagyok. Azt vettem észre, hogy egyre több, velem egykorú gyerek(!) nagyon elszállt magától.

Most a lányokra értem főleg. Nagyon nagyra vannak azzal, hogy nekik nagy a mellük meg a hátsójuk, hogy IPhone-juk van, szoliznak stb. És a legfelháborítóbb: ezek miatt érzik magukat ' érettnek', aki meg nem hasonlít rájuk, azt lenézik, stb.

Lehet, hogy a kérdésem miatt úgy tűnik, hogy irigy vagyok,viszont szerintem nincs mire irigy legyek. Legalábbis ezekre a lánykákra biztos nem vagyok irigy.

Nekem legalább a mellem helyett az 'eszemet ' dicsérik és a humoromat.

Nektek mi a véleményetek ezekről a lányokról? A média, társadalom hibája, hogy ilyenek lettek, vagy s szülőké?



2016. márc. 30. 14:56
1 2
 1/18 anonim válasza:
84%
Vicces, hogy így kiakadtál :D Ne foglalkozz ilyen emberekkel, mert ilyenek mindig lesznek. És nem tűnsz irigynek, reálisan látod a dolgokat. Amúgy h ki hibája ez... Legfőképpen a szülők tehetnek róla, de ha szülő nem kontrollál, onnantól kezdve a média még inkább rátesz. Na meg ha egy gyereknek van egy menő cucca, akkor már mindenkinek az kell... ilyen társadalomban élünk
2016. márc. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Nálunkvis ugyanez van. Mindenki nagyon el van telve magával, csak tudnám hogy miért. Egy megoldás van: sz@rd le. És hogy miért van ez? Ez is egyszerű: 1 bolond 100-at csinál.
2016. márc. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
87%
minden generációban meg volt ez a kategória, de hosszú távon te viszed többre, ne foglalkozz velük, építsd magad. 23/L
2016. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Remélhetőleg pár éven belül kinövik, ne foglalkozz velük!
2016. márc. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
Az ilyen csajok mind "k" lesznek. 10-20-50 pasi után már a kutyának sem fognak kelleni komoly kapcsolatra. Hosszútávon az olyan lányok a nyerők mint pl Te, akik tanulnak, és normális értékrendjük van.
2016. márc. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

Most dicsérni kell, igaz?


Nekem eszem is volt meg mellem is. Akkor én extraszuperkülönleges hópihécske vagyok?

2016. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, tőlem egy bazi nagy zöld pacsit kaptál.
2016. márc. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Minden héten olvasok egy ilyen "kérdést" itt. Igazából ez nem is kérdés, hanem a saját véleményed leírva. Ja, és azért írod le mert nincs kinek elmond. Ez nem gáz, csak az hogy ilyen módon osztod az észt nekünk, nem pedig azoknak akikről szó van.
2016. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%

Én is 15 éves vagyok. És a leírtak ellentéte. Valóban sokat a velünk egykorúakból a ,,más" gondolkodású. De nem mindenki! Az én osztályomban két-három gyerek kívételével mindenki a leírtak szöges ellentéte.

Én személy szerint úgy gondolom, hogy az mindenkinek a magánügye, hogy IPhone telefonja van vagy szolizik. Valóban ezzel akkor van baj, ha ettől többnek érzik magukat. Ne is legyél rájuk irigy. Hidd el, hogy a társadalomban, a legtöbbre azok viszok, akik a természetes értékeikre büszkék, és nem a telefonra, barnított bőrre stb.

Az, hogy minek/kinek a hibája ki tudja. Egy biztos, hogy ilyenkor a szülők keze is benne van, vastagon a dologban.

A lényeg a lényeg légy büszke, hogy te különb vagy, mint ők.

2016. márc. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Hmm...undorító egy fajta ez...a legundorítóbb, amikor valaki a szülei pénzéből vett tárgyakra veri magát, az nagyon ki tud készíteni. Nem azt mondom, hogy a szülő ne vegyen a gyereknek semmit sem, hanem azt, hogy a gyerek ne tekintse magát felsőbbrendűnek egy olyan tárgyért, amiért ő nem tett semmit sem.
2016. márc. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!