Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert kell feldisziteni a fat...

Miert kell feldisziteni a fat mar 1 honappal karacsony elott?

Figyelt kérdés

3 hete kb mindenhol csak feldiszitett karacsonyfakat latok facebookon. Tavaly meg nem volt ez ekkora divat. Miert kell? Annyira elveszik ezzel masoktol a karacsony hangulatat. Miert kell megosztani? Tenyleg gyonyoruek a fak,de Magyarorszagon nem hagyomany november vegen disziteni. Szornyuseges ez szerintem. Ennyi erobol fessuk is mar a husveti tojasokat. Ez az idoszak az advent idoszaka. Pont hogy arrol szol,mennyire varjuk,milyen jo, a jol eso varakozas. Hova rohannak?

Legyszi ertelmes magyarazatot adjatok,mert az nem indok,hogy ettol lesz karacsonyi hangulat. Mert ha feldiszited a hazad,akkor is karacsonyi hangulat lesz. A fat 24.-en kell allitani.

Baromi idegesito


21/L


2017. dec. 19. 16:24
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Es?

Mint a birkak kovetni kell mas orszagokat?:D

Ha Amerikaban,Olaszban az az uj divat hogy a karacsonyfat a wc cseszebe allitjuk a birka magyar megy utana.

2017. dec. 19. 18:20
 12/22 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem zavar a dolog. Családom egy része kint él Amerikában, ott van olyan ismerős is, aki ha lemegy Hálaadás, akkor másnap kb egyből rakja ki a karácsonyi díszeket meg állítja a karácsonyfát. Ahhoz képest ez semmi. :D A mi családunkban mondjuk nem szokás, de szerintem jópofa, hogy egyesek ennyire bele tudják élni magukat a hangulatba. Ártani nem ártanak senkinek, akkor meg kit zavar?
2017. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
72%

Ha te már ekkora hagyománytisztelő vagy, talán a magyar nyelvet is megtisztelhetnéd azzal, hogy normálisan beszéled. Olyan ugyanis nincs, hogy "Olaszban", maximum Olaszországban.

Egyébként amíg nem kötelező valamit követni, addig mindig is lesznek olyanok, akik inkább a régi verziót preferálják. Ezzel nincs is baj, sőt. Azzal ellenben nem is kevés, ha erőszakosan hangoztatják a véleményüket és mindenkit hülyének titulálnak, aki más állásponton van. Gondolok itt a te faállítási szokásokról közölt nézetedre...

2017. dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
72%

Nem kell.


De neked nem mindegy ki mikor díszíti?

2017. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nem nem mindegy,mert zavar. ;)

Ertelmes erveket senki nem tud felhozni,csak megy a melle beszeles meg a "nem mindegy neked ki mit csinal?" duma :D

Mert nem vagytok normalisak,azert nincs magyarazat erre.

Elkattant az agyatok :)

2017. dec. 19. 20:32
 16/22 anonim ***** válasza:
81%

Drágám, és neked mi az érved? Mert te is csak pattogsz össze-vissza, de semmi észérvet nem bírsz mondani.

Az advent, nem magyar szokás, ezért ne kövessük stb ugyanis nem az. Ezek opcionális dolgok, amiket nem kötelező követni. Egyébként is vicces itt a magyar szokással dobálózni, mikor az egész karácsonyfa állítás kultusza Németországból indult :D

2017. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
84%

Apropó, k.rvára leszarom, hogy téged zavar-e, hogy karácsonyfát állítok a SAJÁT otthonomban december elején vagy sem.

Ha akarom, júliusban is csinálhatom, mivel szabad országban élünk.

2017. dec. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
72%

Érvek? Mégis mi mellett? Nehogy már érvelni kelljen egy családnak amellett, hogy mikor állítsák fel a saját fájukat a saját otthonukban csak mert neked nem tetszik. Szólj az ismerőseidnek, hogy jövőre adjanak be hozzád kérvényt.


Btw mi se 24-én szoktuk, hanem 23-án. Nem tetszik? Így jártál.


És még nekünk kattant el az agyunk.. Hát komolyan beszarok.

2017. dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
91%

Jó, hogy nem akarod megmondani, hogy kinél, mi legyen a karácsonyi menü? :D

Nekem úgy tűnik, hogy csak neked kattant el az agyad, nem a válaszolóknak.

2017. dec. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
91%

Ha zavar, töröld magad facebookról. Mindenki azt oszt meg, amit akar, nem kell nézni, és akkor nem is idegeskedsz miatta.

Nekem nagyon minimális a face aktivitásom, ismerősöm sincs sok, azok meg szerencsére nem olyanok, hogy "osszuk meg minden másodpercünket"...


Egyébként mi ma fogjuk felállítani a fát, mert ma van rá idő, 22.-én elutazunk, 25.-én jövünk haza, és a két ünnep közt sem leszünk sokat itthon. Aki ilyenen felhúzza magát, azon csak nevetni tudok. Jobb dolgod nincs, mint mások életével foglalkozni?

2017. dec. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!