Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nálatok hogy zajlik egy...

Nálatok hogy zajlik egy átlagos hétköznapi este?

Figyelt kérdés
Családdal együtt vacsora ? Filmnézés ? Vagy miket szoktatok csinálni ?

2017. dec. 19. 19:42
1 2 3 4
 11/37 Metionin ***** válasza:
88%
Ebben a félévben úgy voltak az óráim (tanítok) hogy este 8-9 körül értem haza. Ilyenkor vacsorázok, iszom egy teát, kicsit gépezek, utána fürdés és az ágyban még olvasok elalvás előtt. Albiban lakom lakótársakkal, az esti tea általában közös program.
2017. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori, gyakori, gyakori. Facebook.
2017. dec. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 Picur888 ***** válasza:
61%

Én Párommal élek szerencsére, egy sima hétköznap este legtöbbször úgy telik, hogy beszélgetünk, sorozatot nézünk, közben aranyosan hozzá bújok, filmet nézünk, vagy ő játszik én pedig olvasok, utana alszunk. :)

24/N

2017. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
82%
A barátommal élek, de mindketten 3 műszakban dolgozunk. Ha együtt tudjuk tölteni az estét, elmegyünk boltba, esetleg sétálni, aztán fürdés, vacsizunk, néha ps-ezünk, de leginkább összebújva filmezünk és alvás.
2018. ápr. 22. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
90%
Haza érek, átöltözök, ebédelek,rendet rakok, megtanulok, beszélgetek a családdal, olvasok, elmegyek valamerre vagy csak beszélek a barátaimmal, vacsizok, fürdök, elalvás előtt még telózok és alszok.
2018. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
85%
én vagy sportolok, vagy nyelvórára járok munka után, mire hazaérek már nem sok idő marad. eszem, ránézek a netre, alszom.
2018. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
88%

Általában vacsi előtt bevásárolok,vagy csak járok egyet valamerre a közelben.Utána megvacsorázok,majd vagy olvasok,vagy netezek(vagy mindkettő:)).

Aztán megfürdök,végül behuppanok az ágyba,de sajnos elég nehezen alszom el,állandóan zakatol valamin az agyam.

2018. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom mikor van este meg reggel, 24 órás LAN-partikat nyomunk GTA szerveren. Szóval leginkább ugyanúgy ahogy egy hétvége este, vagy egy hétköznap délelőtt, délután. (Nem vagyok kocka oké?)
2018. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
74%

17.30ig dolgozom, heti két este nyelvsuliba járok, ilyenkor este 21 órára érek haza. Más napokon délután gyakran csinálok programot, barátnőkkel kávézás, kozmetikus, ilyesmi.

Amikor nincs nyelvórám és hazamegyek egyből munka után, akkor általában nézek valamit a tv-ben (sorozatokat), hazajön a párom, vacsorázunk, megnézünk együtt is egy részt egy sorozatból, van, hogy elmegyünk még este sétálni egyet a környéken vagy boltba, lefeküdni 22-23 óra között szoktam.

2018. nov. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
88%

Hány órától számít estének?


Szabadnapon, esti séta, vacsora, fürdés, esti netezés, olvasás, alvás.

Munkanapon ébredés, kajálás, munkába menetel.

2020. aug. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!