Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nálatok hogy zajlik egy...

Nálatok hogy zajlik egy átlagos hétköznapi este?

Figyelt kérdés
Családdal együtt vacsora ? Filmnézés ? Vagy miket szoktatok csinálni ?

2017. dec. 19. 19:42
1 2 3 4
 21/37 Akitelin ***** válasza:
90%
Filmezek, zenét hallgatok. Eszünk. Kb így.
2020. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a válaszadókhoz képest idősebb korosztály vagyok, de ha én is válaszolhatok...


Három kisiskolásomnak átnézem a leckéit és a táskáját, ha egy mód van rá, előkészítem a másnapi ruhákat. Utána nekik fürdés, aki lefürdött, még olvashat az ágyban. Utána mese (szóban, sötétben), szokásos esti ének, ima, puszi. Utána még vagy hatszor visszahívnak ezért-azért. Amíg elalszanak, leülök a géphez és befejezem a munkáimat. Ha elaludtak, elpakolom a konyhát, kiszedem a ruhákat a mosógépből vagy a szárítóból, előkészítem a párom vacsoráját, aki tízkor jön. Megbeszéljük a dolgokat, átnézem a levelezésemet, próbálok nem reagálni ilyenkor már a munkaügyekre, csak a baráti e-mail-ekre, megetetem a macskámat, ő a kutyáját, fürdés, alvás éjfél körül.

2020. szept. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
81%

Hát én egyedül élek, esténként főzök, eszek, tanulok, filmezek, randitársammal beszélgetek, zuhany, alvás.

Ha nálam a randitársam, akkor kaja, szex kifulladásig, közös zuhany, aztán alvás.

2021. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
79%

A ferjem fozi a vacsorat, az eves egy gyonyor. Kozben beszedes is, kulonben nehez kihuzni belole egy szot.

Kilencig azt nezi, ami ot erdekli, en meg szamitogepen molyolok radioval a fulemben.

Kilenctol meg en nezek filmeket vagy sorozatot, o meg az agybol tevezik es o korabban alszik, korabban kel.

2021. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
45%
Általában vacsora aztán qrás.
2021. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
84%
Edzés, netezés, takarodó.
2021. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
11%
Azon gondolkodom esténként,hogy a nők egysíkúak...
2021. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ dolgozom-e, vagy otthon vagyok.

Ha dolgozom: Éjfél körül elvonulok aludni, és 4 körül felkelek, majd hatkor hazamegyek.

Ha otthon vagyok: Gépezek, nézem a tv-t, vacsorázok, aztán tanulok, edzek, fürdök, és alszok. Egyedül élek, szóval nincs családi vacsi, meg ilyesmi. Mivel egy munkanap után kettő vagyok otthon, ezért az egyik napon el szoktam menni csoportos edzésre, akkor úgy néz ki az este, hogy este 11-re hazaérek, fürdök, tanulok picit, és alszok.

2021. aug. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
85%
Sok beszélgetés, olvasás.
2022. jan. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
47%
Vacsi sorozat nézéssel, 2 órás kutyaséta a zöldben, olvasás vagy Gyakorizás.
2022. jún. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!