Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Biztos hogy nem normális, de...

Biztos hogy nem normális, de normális ez a piával?

Figyelt kérdés
Az életem egy éve,hogy alszok meg dolgozok.Kiveszi az energiámat,de nem a munka főképp,hanem az aljas emberek.És nem tudok kitérni,mert mindig pont úgy van hogy a légkörömben vannak.Leszívja teljesen az energiámat.Vannak napok amikor másokkal vagyok,fel vagyok dobódba,minden oké.Elkezdtem inni.Egyedül iszok,mert egyedül élek.Szerintem rászoktam erre a stressz levezetésre elég rendesem.Na ebből hogy lehetne kikászálódni ?
2017. dec. 20. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Válts munkahelyet, a piát meg hagyd a francba. Ha több szabadidőd lesz, akkor törődj a barátaiddal vagy a hobbiddal. Csak gyökeres változásokkal tudsz kiszakadni ebből a mókuskerékből.
2017. dec. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Annyi szerencsétlen van ezen a gyökér oldalon, hogy az valami hihetetlen. XD


Talán kéne szerezni egy barátnőt... kérdező..

Talán képezned kéne magad, nyelv, másik szakma, egyetem akár.

Talán munkahelyet kéne váltani, ha nem tetszik a légkör.

Piálni meg lehet, de csak mértékekkel, és társaságban, nem egyedül.

2017. dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem az első két hozzászóló jól leírta mit kellene tenned. De minél előbb, mert ez csak rosszabb lesz és egy ponton túl már nem biztos, hogy lesz "visszaút". Ráadásul azt szokták mondani, az a legrosszabb, amikor az ember otthon, magában, csak a "piáért" iszik.
2017. dec. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!