Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok! Mennyire érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok! Mennyire érzitek rosszul magatokat egyedül így Karácsonykor? Nagyon rossz érzés párkapcsolat nélkül ünnepekkor?

Figyelt kérdés
Egyedülállóknak szól a kérdésem értelemszerűen. :)

2016. dec. 24. 16:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%

Még szép, hogy szar.

Így meg, hogy tegnap el is csesztem a második randit még szarabb....

2016. dec. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
49%

Nekem meg lemondta a csaj a másodikat.

Nagyon rossz :(

2016. dec. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

Semennyire nem rossz, sőt nem is hiányzik, hogy legyen valakim. Együtt vagyok a családommal, beszélgetünk stb.

Miért gondolják azt sokan hogy egyedül nem is lehet boldog a karácsony?

2016. dec. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Lazy Lover ***** válasza:
elég magányos vagyok mostanság de nem mindenkinek jár a mai világban párkapcsolat
2016. dec. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Sz-rul, de nem a csajhiány miatt. Csak egyre jobban utálom már a karácsonyt. Képmutató ájtatoskodás az egész, és évről évre egyre nehezebben tűröm ezt a színjátékot, ami ezzel jár.
2016. dec. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Én nagyon jól megvagyok egyedül is. Miért érezzem magam rosszul, amikor jól is érezhetném magamat?!
2016. dec. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az első karácsony egyedül hosszú idő után. Családdal könnyebb túlélni.
2016. dec. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem jó,nekem hiányzik az exem tavaly még együtt voltunk.
2016. dec. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%
Csak azért mert Karácsony van, semmivel sem érzem magam rosszabbul. Ugyanolyan nap, mint a többi, nem mellesleg réges-rég elvesztette már ez az ünnep (meg úgy összességében az összes) a valódi értékét. Tehát nem. :)
2016. dec. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudom, milyen lenne amúgy, értelmetlen hasonlítgatni.
2016. dec. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!