Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Egyedül vagyok karácsonykor,...

Egyedül vagyok karácsonykor, mit tegyek, hogy ne legyen ennyire rossz?

Figyelt kérdés
Van családom, csak világosan a tudtomra adták, hogy nem kérnek belőlem. A barátaim mind a családjukkal karácsonyoznak. Én meg csak szeretném ha vége lenne ennek az egésznek vagy elmehetnék innen. De akárhova megyek, mindenhil egyedül lennék.
2016. dec. 24. 16:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Netezz, olvass valamit, nézz TV-t, játsszál valamivel a gépen, hallgass zenét, igyál, egyél
2016. dec. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

Elhiszem ,hogy rossz egyedül tölteni a karácsonyt.

Nézzél jó filmeket. Gondolom vannak nagyszüleid látogasd meg őket.

Boldog karácsonyt kívánok neked !

2016. dec. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon sajnálom az olyan embereket, akik egyedül töltik a karácsonyt.

Esetleg szomszédok? Párod sincs?

Menj fel egy pár chates oldalra, ott is sok magányos ember van.

Nincs otthon valami alkohol? Egy üveg bor mellett csak jobb lesz a hangulatod + egy jó film.

Kellemes ünnepeket!

2016. dec. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Gecsei Sanyi válasza:
40%

Szia!

Sosem vagy egyedül még ha úgy is érzed magad, Isten mindig ott van neked, beszélgess vele, olvass Bibliát, és meglátod jobb lesz! Az ünnep nem a kajáról piáról filmekről szól, hanem Jézus születésének a napjáról, aki azért jött erre a világra, hogy megmentsen minket, ha ezt elhiszed és megéled sosem leszel egyedül!

Velem is beszélhetsz, ha nagyon rossz!

Kellemes ünnepeket!

2016. dec. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
68%
Az én anyám mindig azt mondta, hogy az életett könyebb szabályok közt êlni. Ha megengedheted magadnak vegyél egy kis fát és csinálj valami kaját. Szerintem még ha a mai világban a facebookra kiirod, hogy szívesen látsz bárkiz egy vacsorára elképzelzető hogy elmennek.
2016. dec. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
74%

Mi ketten vagyunk a házban, mégis egyedül vagyok. Ez a nap is olyan számomra mint a többi. Nem szomorkodom miatta.

Tegyél te is így!

2016. dec. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
en is egyedul leszek most este ! a ferjem megy dolgozni :) de atveszelem , elvagyok !
2016. dec. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%

Egyedül 'karácsonyozom' én is itthon.. Egész ünnepek alatt teljesen egyedül leszek..

Semmivel sem jobb/rosszabb ez a nap, mint a többi, amikor egyedül vagyok.

Nemsokára elmegyek futni a Margit szigetre, közben meg tanulok és dolgozom, csinálom a kitűzött teendőket a céljaimhoz.


Szerintem azért érezheted ennyie rosszul magad, mert ilyenkor az emberek látják, hogy mindenki más ilyenkor mennyire kapcsolódik" szeretteikhez.. Ha neked nincs kéznél ilyen ember, ne szomorkodj.. Majd lesz.. És akkor lesz igazán értékes számodra egy-egy karácsony..

2016. dec. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%

"legyél valakivel, aki boldoggá tesz" - mantrázása helyett próbáld ki a

"legyél valaki, aki boldoggá tesz" hozzáállást.

2016. dec. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
7%
Alapíts egy rendes családot.
2016. dec. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!