Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 3 és fél nap, és 1 évre vége...

3 és fél nap, és 1 évre vége a karácsonynak, ti is várjátok már?

Figyelt kérdés
2017. dec. 23. 11:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
28%
9-es vagyok, mi a baj azzal, hogy utálom az egész bájolgást?!
2017. dec. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Hülye neoliberális!
2017. dec. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem csak zabálás és rohanás, hanem felesleges képmutatás. Tényleg úgy gondoljátok, hogy egy fától, többtízezer forint költekezéstől és/vagy egész napi zabálástól meg bájolgástól szép az ünnep? :D
2017. dec. 23. 15:03
 14/16 anonim ***** válasza:
21%

# 13/13 Időpont ma 15:03

Nem úgy gondoljuk. Te gondolod azt, hogy mi ezt gondoljuk - de ez rólad árul el többet, nem rólunk.

Nem ezektől szép ünnep, és sajnállak, hogy te nem érted a lényegét. De azért felesleges provokálni. Oké, neked nem tetszik, akkor ne ünnepeld, és hagyd békében ünnepelni azokat, akik nem úgy gondolkodnak mint te.


( Fánk évek óta nincs, csak néhány ág, feldíszítve. Ajándékra nem költünk többet mint pld. egy szülinap, vagy egy házassági évforduló alkalmával. Nem bájolgunk, hanem kedvesek vagyunk. Nincs zabálás, elfogyasztjuk az ünnepi-menüt, egyébként pedig semmivel nem eszünk többet mint máskor, legfeljebb mást. És nem is rohangálunk. Hova, minek rohangálnánk?)

2017. dec. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon. Bár tényleg egy évre lenne vége, de mostanság már szeptember elejétől január közepéig tart a karácsonyi szezon. Mi közöm ehhez, miért kell minden létező kommunikációs csatornán hónapokon keresztül elviselnem, hogy le akarják nyomni a torkomon ezt az ízlésten giccstengert? Nem vagyok keresztény, a napfordulóban sem találok semmi ünnepelhetőt, a kötelező ajándékozást értelmetlennek és kínosnak találom, és senkit sem szeretek csak azért, mert decembert mutat a naptár. Akit igen, azt viszont egész évben, ehhez nekem nem kell két kijelölt nap.
2017. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy, egy átlagos vasárnap volt részemről.
2017. dec. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!