Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek volt mar animés szerelm...

Nektek volt mar animés szerelmetek? Es ha igen akkor ki?

Figyelt kérdés
Nekem volt mar Runo :D Sakura :D. Tetszett Sinon , Riruka. Most totál belezugtam Kaho ba <3. Egyebkent szerintetek ez ciki?

2017. dec. 25. 00:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hogyhogy senki sem írta Edward Elricet? Annyira vicces és badass és cuki, ráadásul Light-tal ellentétben - aki mondjuk szintén a kedvenceim közé tartozik - nem is istenkomplexusos xd
2017. dec. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sok van. :D pl: Boku no hero academia-ból Todoroki :D Régebben az Akatsukiból Deidara és Pein(Yahiko). Tokyo ghoul-ból Kaneki ^^

Sőt még videojátékokból is Final fantasy xv-ből Prompto és Noctis :)

Szerintem én soha nem fogok kinőni ezekből, pedig már ideje volna. (legalábbis a környezetem szerint).

17/L

2017. dec. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
11 hat en fiu vagyok ,ugyhogy nem akarok irni Edwardot :D egyebkent az animet nagyon szeretem
2017. dec. 25. 21:31
 14/15 anonim válasza:

gáz XDDDDDDD


Viccet félretéve, poénból lehet waifud, de komolyan nem szabad venni.

2017. dec. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Mit értesz poén es komoly altt? Ha pl elmondanam valakinek az mar komoly? Vagy ha röhög akklr neki az csak poén?
2017. dec. 28. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!