Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha két hónapra munkanélküli...

Ha két hónapra munkanélküli lennél, mit csinálnál? (Tegyük fel, hogy ugyanannyi pénzt kapnál, mintha melóznál)

Figyelt kérdés
Mivel ütnéd el az időt?
2017. dec. 26. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Állást keresnék.
2017. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Állást keresnék, ugy hogy ha letellik a 2 honap n tudjak kezdeni.
2017. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Zoli780806 ***** válasza:
65%
Nyilván nem ilyen triviális válaszra kiváncsi a kedves Kérdező.... menj és utazz el...ennyi szabit ugyse kapsz többet.
2017. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Heti 7 nap 0-24-ben állást keresnétek?
2017. dec. 26. 19:10
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Heti 5-ben 8órában....
2017. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, és már megtettem nem egyszer. Tudod, az a pénz nem tart örökké, és nem akarom felélni a tartalékaimat, ha bármi okból elveszítem a munkámat. Átlagosan - hacsak nem vagy hírneves szakember, akit minden cég meg akar kaparintani - 2-3 hónap egy álláskeresés, kezdve a megfelelő lehetőségek kiszelektálásától a jelentkezések elküldésén át az interjúkra járásig, mire megegyezel valamelyikkel. Ha nincs szerencséd, akkor tovább tart.
2017. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Heti minimum 5-10 állásra elküldeném az önéletrajzomat. Heti 1-2 napban fejleszteném az angol nyelvtudásomat.

Rendbe szedném a lakást teljesen.

Tanulnék valami újat autodidakta módon a netről, napi 2-3 órában.

2017. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Gitároznék és rajzolgatnék


Munkakereséssel nem foglalkozok,mindig lesz valahogy...

2017. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Tesóm egy éve munkanélküli, előtte másfél hónapig dolgozott, előtte négy évig volt munkanélküli.

Amiket ő csinál:

Hipszter bulikba jár, drága ruhákat vesz magának, és egész nap játszik, drága italokat iszogat és osztja az észt. Néha tervezgetni kezdi, hogy na akkor külföldre megy dolgozni, és próbál kölcsönkérni. Újabban csajozik is.

És hát többet "keres" jóval (anya-nagyszülőkATM), mint én. :D A facebookon posztolgat arról, mennyire pénzéhesek a nők, meg munkahelyes mémeket, mintha tudná, mi az a munka. :D


Amit én csinálnék: elutaznék a Tátrába. Valami rövid tanfolyam. csoportterápiára járás.

2017. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"Saját malmot építek".
2017. dec. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!