Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akar a barátnőm kisminke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a barátnőm kisminkelni engem mindenáron? Ráadásul a körmömet kilakkozni? Megengedjem neki? 18/F

Figyelt kérdés
2017. jún. 12. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez furcsa szerintem nem mégis csak férfi vagy :D
2017. jún. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
1 ő még csak kisfiú
2017. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Kérdezd meg, hogy a homlokodra van-e írva, hogy "transznemű vagyok leszbikus vénával" ha nem lát ilyet, akkor mondd meg, hogy legyen szíves ne fessen ki, mert nem tartod jó mókának. De ha te szeretnéd, akkor természetesen engedd neki :D

30/f

2017. jún. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Talán egyszerűbb lenne tőle megkérdezned.
2017. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vannak hetero fiúk,férfiak akik nyitottak erre...Attól nem fognak vonzódni férfiakhoz mert szivesen bújnak női ruhába stb (crossdressing)

Kérdező:engedd ha kiváncsi vagy/tetszik a dolog, és ne engedd ha nem.

2017. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne engedd, ne akarj mindenáron jó fej lenni. Mond meg neki hogy kísérletezzen máson.

Csak ha poénnak tartod te is vagy kíváncsi vagy akkor rendben, 1x max de akkor se legyen rendszer belőle.

2017. jún. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ilyet én is csináltam poénból, hogy kisminkeltem a barátom. Csak kíváncsi voltam hogyan állna neki a smink, mert markáns vonásai vannak alapból is, de érdekelt hogyan nézne ki kontúrral meg szép a szeme és szerettem volna kihangsúlyozni sminkkel. Körmöt nem engedte, mert hogy macerás leszedni, de azt annyira nem erőltettem. Lehet a barátnőd is csak kíváncsiságból akar kifesteni. Nekem egyszer megengedte a párom és azóta nem nyaggatom ezzel, kielégült a kíváncsiságom. Szóval lehet egyszerűbb, ha hagyod neki aztán továbblép a témán. 1 óra az egész és elég poénos elfoglaltság.

23L

2017. jún. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mert jó mókának tartja, kíváncsi hogy néznél ki csajosan, esetleg kicsit izgatja szexuálisan a dolog.

A te döntésed, hogy engeded-e.


Én kértem már csajos dolgot mert fantáziaszinten izgatott, gyakorlatban már nem tetszett annyira szóval egyszeri alkalom maradt. Érdekes, pozitív élmény volt.

2017. jún. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most YT-on divat ilyen videót felrakani, amin :


1. a lány sminkeli ki a fiút (pasiját)

2. a pasi sminkeli ki a csaját

3. bekötött szemmel sminkelik ki egymást.


Én nem tudom ennek mi értelme van, teljesen véletlen futottam zenehallgatás közben ezekbe a videókba.

Én biztos nem kérnék ilyen hülyeséget a páromtól.

De ő biztos, hogy bele sem menne.

Mondd meg barátnődnek, hogy üssétek el hasznosabban az időt, ha már ott vagytok egymásnak, ne menjetek át dedóba.... :)

2017. jún. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is kisminkeltem a barátomat, sőt, még fel is öltöztettem. Hülyéskedtünk, nincs ebben semmi transzneműsködő hajlam. Mindketten élveztük, nevettünk sokat. Ettől nem látom őt kevésbé férfiasnak, sőt, az, hogy megengedte mutatja, hogy férfinek érzi magát alapjáraton is és nem érzi, hogy egy ilyen játék ezt megkérdőjelezné
2017. jún. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!