Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok egy olyan férfihoz, aki nem áll be a sorba, ahogy a többi ember, nem akar mindenáron megfelelni a társadalmi kényszereknek?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva a szüleim is folyton azzal csesztetnek, hogy "elásom a talentumjaimat, ahelyett, hogy kamatoztatnám"...Középiskolában nem tanultam semmit, de még így is fölvettek egyetemre(igaz első 2 félévben fizetősön voltam), aztán lazán elvégeztem, majd az msc-t is, de nem azért mert érdekelt volna, hanem szimplán nem volt jobb dolgom, meg a szüleim folyton nyomatták, hogy diploma nélkül semmit sem ér az ember. Szerintem viszont ez marhaság, rájöttem, hogy nekem ehhez nincs kedvem, nekem nem való ez, hogy egy fogaskerék legyek egy gépezetben és csak robotoljak meg tapossam az utat. Úgyhogy ennél jóval lazább melót vállaltam el, a magam ura vagyok, azt csinálom, amihez kedvem van, több időt szentelek a hobbijaimnak, megélem az álmaimat és jól érzem magam a bőrömben, nincs bennem semmi megfelelési kényszer a társadalom felé. Az élet túl rövid ahhoz, hogy olyan tevékenységekre pazaroljam, amiket nem szeretek csinálni.
2017. dec. 22. 22:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szinte kivetel nelkul mindenki azt hiszi magarol, hogy o nem a gepezet tagja.
2017. dec. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
És a nap végén a GYK-ra jössz ellenőrizni, hogy helyesen élsz-e. Ha nem érdekelnek a társadalmi konvenciók, miért is foglalkoznál azzal, hogy a társadalom többi tagja ehhez hogyan áll?
2017. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
58%
20 évesen király egy ilyen csávó, kefélni, bulizgatni, falni az életet. Családot senki nem akar egy ilyen vesztessel alapítani. A nőknek akik komoly kapcsolatot keresnek mindenekfelett biztonság érzet kell egy férfitól. Stabilitás, nem majd lesz valahogy.
2017. dec. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Attól, hogy a társadalmi elvárások nem érdekelnek, még én is vágyom egy párkapcsolatra. Persze nem azért, mert már ez is társadalmi elvárásnak számít, hanem szimplán csak jó lenne végre egy olyan lányt találni, aki elfogad engem úgy ahogy vagyok. Kíváncsi vagyok, hogy van e olyan lány ,akinek ez alapján szimpatikus vagyok.
2017. dec. 22. 22:32
 5/27 A kérdező kommentje:

Hát én teljesen stabil és biztos lábakon állok, ez részben családi örökségnek is köszönhető, emellett pénzt is keresek, több bevételi forrásom is van.


Nem feltétlen kell ahhoz szétrobotolni magam, hogy ezeket biztosítani tudjam.

2017. dec. 22. 22:35
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
@5: De érted, ha tényleg úgy élnél, ahogy fent írod, akkor nem jönnél ide valamiféle visszaigazolást várni, hogy te mennyire egyedi vagy, hanem csak élnéd az életed és lesz ami lesz. Azoktól vársz visszaigazolást, akiket valamilyen formában elutasítasz.
2017. dec. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Könyvtárban lettél teremőr?
2017. dec. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ez jogos. Nem véletlenül írtam ki a kérdést. Lehet, hogy valahol legbelül mégiscsak hasznos tagja akarok lenni a társadalomnak, legalábbis volt 1 lány, aki ezt a mesét próbálta beadni nekem, "hogyha találnék egy lányt, aki nagy hatással lenne rám és szeretne, valószínűleg mellette ennél sokkal többet is kihoznék magamból, csak mivel nincs senki ,aki erre motiválna, így inkább szarok bele mindenbe és az élvhajhászatba "menekülök",csak még magamnak se vallom be"...blablabla Hát nem tudom, hogy ez mennyire lehet igaz, van benne valami, de nem hinném, hogy ilyen könnyen meg lehetne engem formálni. Nem fogok senki kedvéért se megváltozni, inkább olyat keresek, aki így fogad el, ahogy vagyok.
2017. dec. 22. 22:46
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul nem használod ki a végzettséged esetleges előnyeit, és inkább választasz egy lazább esetleg kevesebbet fizető melót, de cserébe nem vagy szétterhelve és van elég szabadidőd.


Érdekes és sztem jó megoldás, aztán ha lesz csajos/család szükség esetén feljebb tudsz váltani.


Megfelelhetsz a társadalmi elvárásoknak, de minek. Magadnak és a családodnak felelj majd meg, minden más szempont másodlagos.

2017. dec. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Na eljött az idő, hogy kibontsam a bort.
2017. dec. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!