Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kik azok akiknek 2017 Bejött,...

Kik azok akiknek 2017 Bejött, és a szerencse évének tartja? Meggyőződésem, hogy ez a plénum nem a siratófal, azoknak a véleményét várom, akik elégedettek.

Figyelt kérdés

#Plénum 2017 szerencse #kik azok
2017. dec. 29. 16:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Letettem két emelt szintű érettségit (angol, olasz), így a gimi utolsó évében már nem kell bejárnom egyik órára sem, többet tudok készülni a többi érettségi tárgyra, és több szabadidőm is lett. (Olaszból kikészített a tanárnő, minden hétvégén az ő szóbeli tételeit körmöltem 3 éven át, és gyomorgörccsel mentem be az órákra).


Nagyon jó volt a szalagavatóm decemberben.


Legyőztem a betegséget (januárban petefészekcisztával műtöttek, egész nyáron zombiként ültem otthon), felül tudtam emelkedni a kényszeres tanuláson. Igaz, hogy csak pszichológus segítségével, de túltettem magam a lelki gondjaimon és megtaláltam azt az irányt, hogy merre szeretnék továbbtanulni. Így már tudom, hogy hova adom be a jelentkezésemet februárban, ami hatalmas elégedettséggel és nyugalommal tölt el.


Párom már 3 éve velem van, ami szintén boldoggá tesz. Szóval jó és rossz is történt velem idén, sok mindenre megtanított ez az év. Mindenképp megbecsülöm azt, amim van és azt, amit sikerült elérnem. 2018-tól csak jót remélek.


L/19

2017. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Ez az év számomra nagyon sikeres volt. Összejöttem a barátommal, akivel eléggé göröngyös utat jártunk végig a gimi alatt de most végre minden oké köztünk :). Ja és sikeresen leérettségiztek, felsőfokút szereztem angolból és sikeresen továbbtanultam Angliába a barátaimmal együtt :) Nagyon boldog vagyok, remélem a 2018-as év is hasonlóan jó lesz
2017. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!