Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kik azok akiknek 2017 Bejött,...

Kik azok akiknek 2017 Bejött, és a szerencse évének tartja? Meggyőződésem, hogy ez a plénum nem a siratófal, azoknak a véleményét várom, akik elégedettek.

Figyelt kérdés

#Plénum 2017 szerencse #kik azok
2017. dec. 29. 16:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy két nagyobb sikerem, például hogy bekerültem egyetemre. De egyébként inkább negatívabb volt az év, mégsem panaszkodhatok.
2017. dec. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nekem 2010-11-12-13 és a 2016 os évem iszonyat pocsékul telt el, sok rossz dolog ért engem, egyedül a 2014-15 ös év volt az amikor csupa jó dolog ért engem, illetve a mostani 2017-es évem legeleje volt az ami rossz volt, utána semleges, nyáron csupa jó dolog történt velem, nagyon jó nyaram volt 2017-ben még annak ellenére is hogy sokat dolgoztam. Szeptemberbe volt némi problémám ami anyagilag picit földhöz vágott, de megoldottam. Aztán utána már semmi extra nem történt, amolyan semmilyen napjaim voltak. Per pillanat ha összegeznem kéne azt mondom hogy ez az évem számomra jól telt. De nyugis évem volt, idén stresszeltem talán a legkevesebbet.
2017. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Üzletileg nem jött be, viszont teljesen kigyógyultam a 3 éve tartó betegségemből teljesen majd megterveztem egy sokkal jobb céget magamnak.
2017. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Kitűnően nyelv-vizsgáztam.

Szereztem egy olyan állást ahol megbecsülnek és ahova szeretek bejárni.

Megszereztem a jogosítványt.

Az sikerült összegyűjtenem annyi pénzt hogy megvehessem az első autómat. Sőt nem is akármilyet, olyat amire régóta vágytam.

De ezek nem a szerencsén múltak. Minden hétköznap reggel 6-kor indulok otthonról és este 11-re érek haza. Iskola és meló minden nap. Hétvégéken pihenek csak.

Bár nem csak jó dolgok történtek velem idén, de összességében elégedett vagyok.

Bár komoly barátnőm idén se lett, de úgy éreztem haladtam a tavalyi helyzetemhez képest. És amit előreléptem azt önerőből tettem, ami nekem fontos.

19/F

2017. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
74%
nekem anyagilag eléggé bejött ez az év, sok fizetésemelést kaptam, jó csapatba helyeztek át, jó kollégáim lettek. sikerült néhány viszonylag nagyobb dolgot megcsináltatnom az otthonomban is. más téren viszont nem sokat fejlődtem, jövőre jobban össze kell szednem magam, pl. sportolás terén, meg a magánéletemben is jó lenne valami előrelépés.
2017. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én a balszerencse évének tartom. De úgy fogok koccintani Szilveszter éjjel, hogy arra gondolok, 2018 lesz a szerencse éve.
2017. dec. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nos, letettem egy szakmai vizsgát, méghozzá sokkal jobb eredménnyel, mint amire aznap reggel számítottam volna, valamint hobbi szempontból is tartalmas volt, kezd ugyanis felpörögni az amatőr színjátszó kör, ahova járok, és sok dícséretet kapunk. Sikerült újra aktivizálni egy kihűlő barátságot, míg másokra sajnos kevesebb idő maradt, mindkét oldalról. Határozottan nem volt rossz év, talán pont ezért tűnik utólag ilyen rövidnek.
2017. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Hű érdekes volt végigolvasni amiket írtam, mert elsőre az jutott eszembe, hogy huhh, nem is csináltam semmi érdemre valót 2017ben és ahogy végigolvasgattam a kommenteket, rájöttem, hogy ez mennyire nem igaz!


- felsőfokú nyelvvizsga

- jogosítvány

- külsőn való változtatás

- önismeret mélyítése


:)

2017. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Jó év volt.


Eljutottam 2 távoli országba, 2 olyan helyre ahova régóta vágytam. (Kaukázus, Szicília)


Előléptettek a munkahelyemen.


Megházasodtam.


A férjem lediplomázott.


A szüleim régi bizonytalan helyzetét sikerült rendezni.


Jött koncertezni 6 év után az imádott zenekarom Magyarországra és kiderült jövőre megint jönnek.



Sikerült elraknom pénzt, szereztem 2 új barátnőt.



De persze voltak apróbb negatív dolgok is.

De soha rosszabb évet.


25N

2017. dec. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Elég sokat utaztunk 2017-ben (külföldre).

Vettünk egy mesterhegedűt, és egy mesterbrácsát, amiket imádok, és nagyon hálás vagyok érte.

A szalagavatóm is jó volt.

Véget vetettem egy hosszú és szar párkapcsolatomnak.

Lett egy nagyon jó szexkapcsolatom (végre tudom élvezni a szexet).

2018-tól azt várom, hogy a lelkem is rendbetegye, már elhatároztam magam, próbálok megerősödni, de minden kezdet nehéz.

2017. dec. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!