Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért annyira népszerű a...

Miért annyira népszerű a "nagymagyarkodás"?

Figyelt kérdés
2017. dec. 30. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Mert néhány ember büszke arra, amihez soha semmi köze nem volt. Igaz hogy van mire büszkének lennünk, és hogy jól kicsesztek az országgal, de akik ma olyan nagyonmagyarok, nem is éltek amikor elcsatolták az ország 2/3át..tehát ők az ország mai állapotába születtek bele. Nem értem mit ugrálnak, ez van, nem tudunk mit tenni. Meddig akarnak ezen dünnyögni? Ez pont olyan unalmas már mint a holokauszt...Persze a horgos orrúak felfújták szépen a sztorit, aztán még a mai huszonévesek is erre verik a nyálukat pedig nem őket pakolták be a vagonba.
2017. dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nagyon nem szimpatikus a dolog. Irtó gáz.
2017. dec. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem felesleges.

Félreértés ne essék nem vagyok libsi, se Fideszes, se MSZP semmi, csak ezzel semmit nem érnek el. Hőzöngenek ahelyett hogy értelmesen, érvekkel állnának ki magukért. Ehelyett megy a betyárseregezés ha támadnak a c-k. Igen mert azzal sűrűn meg lehet oldani a problémát ha lesüllyednek arra az egyébként borzalmasan undorító szintre ahol ők vannak és verekednek...

Meg ugye a nagymagyarkák nagy része züllött alkoholista maximum szakmunkást végzett, tőlük sokat nem lehet várni a kiabáláson, törés-zúzáson kívül. Szeretem a hazámat, nagyon sajnálom hogy szétlopják és a kisebbség olyan amilyen, de egy Jobbik sem lenne jobb mint a mostani pártok. Valami új kéne olyan emberekkel akik elsősorban nem a maguk hasznát nézik, de sajnos itthon olyan sosem lesz.

Aki talán jól csinálja az Morvai Krisztina, bár nem mindegyik húzása tetszett.

2017. dec. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Azért mert nem volt igazságos és utána még jöttek a oroszok.Ha akkor éltem volna ki menekültem volna mert nem béke volt hanem pusztitás.De hogy, még mindig nyomorban kel élni mert nincs ipar na abbol van mindenkinek elege.
2017. dec. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Ezzel tudnak azonosulni, keresik magukat és az önbecsülésüket is az ilyen emberek. Sajnos jellemző rájuk,hogy annyira szerencsétlenül érzik magukat,hogy közben kirekesztenek embercsoportokat vagy ennél rosszabbak. Természetesen nem mindegyikőjük..de ez kicsit olyan mint a vallás szerintem,már aki nagyon komolyan veszi,szélsőségesen.Ma pedig sok gond van az országban, az emberek életében, és ezzel pótolják a közösséget, jóérzést. Ennyi az egész szerintem.
2017. dec. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%

Hallottál már "nagyszlovákokról" vagy "nagyrománokról"?

A szlovákoknak sms-ben elküldöm a történelmüket :D

2017. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egy divat, páran meg többnek érzik miatta magukat, de ha felteszel valami történelmi kérdést lehet csak habognak. :D
2017. dec. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!