Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki régóta várt nagyon egy dolgot, ami az álmát jelentette? Sokáig várta, de végül meglett neki. Mesélnétek?

Figyelt kérdés
Azt kívánom váljon valóra mindeggyőtök álna, akinek mèg nem sikerült.
2017. dec. 31. 07:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én álmom egy saját vállalkozás volt, ami mára megvalósult.
2017. dec. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ilyenek voltak:

- egy bizonyos egyetem

- újra látni az egyik régi barátom

- elutazni egy bizonyos helyre

- kutya

A "várakozási idő" 10-15 év volt, de meglettek. A második és a harmadik most is napirenden van:)

2017. dec. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tubarózsa ***** válasza:

Egyik, hogy 3 éves korom óta buszsofőr akartam lenni, a másik 30alatt szerettem volna anya lenni. 25evesen kezdtem a D tanfolyamot (cég fizette). Közel 1,5évet dolgoztam sofőrként és 3,5honapja 27evesen szültem. Úgyhogy összejött mindkettő :) Buszozást hamarosan folyt.köv.

Tudom nem nagy álom, de örülök, hogy sikerültek :)

Üdv 27N

2017. dec. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Le szerettem volna adott szakon diplomázni, szerettem volna egy jó állást viszonylag jó fizetéssel és elakartam indítani a saját életemet, saját lakást szerettem volna. Mindegyik teljesült eddig. Most az az álmom, hogy mihamarabb megszabaduljak a hiteltől.
2017. dec. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A diploma, a felvételi az új helyre, tárgyi eszközként pedig az autó. Nagyon régóta volt szükségem egy autóra, de nem olcsó dolog. Végül spórolás, örökség és némi segítséggel sikerült venni egyet. Imádom! Imádok vezetni, hihetetlen mekkora szabadságot kaptam vele. :)
2017. dec. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen. Nagyon szerettem volna bekerülni egy talpmasszázstanfolyamra, mert úgy éreztem, hogy az milyen jó. Bekerültem, végzem, de nem lettem tőle boldogabb.
2017. dec. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még középiskola elején gondoltam rá, hogy külföldön szeretnék tanulni és kint èlni pár èvig. Az első fele már valóra vált...
2017. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jó. A továbbtanulás és karrierépítés az én álmom.
2018. jan. 2. 21:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Utazási bakancslistáim több is teljesült (New york, Egyiptom..stb) de bőven van még...

Bejutni a gyerekkorom óta vágyott egyetemre. Tavaly diplomáztam ott :)

Végül a saját vállalkozásom, és hogy elértem azt, hogy úgy éljek, ahogy mindig is szerettem volna: megélek a saját keresetemből miközben a magam ura vagyok.

2018. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!