Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nállatok is így van?

Nállatok is így van?

Figyelt kérdés
Szűlők nem főznek csak hetnete min 1 max 3 x de ha már van 3 az nagyon jónak számítde azok is csak ilyen menzakategóriában is kezdőközepes.Gyerek szokott főzni csak magának mert más nem eszi meg amit ő főz.Viszont a szülei elvárják h egye azt amit ők megfoznek elegedjen meg vele.A szulok napkozben az egyik ettermekben eszik a masik menzán.Otthon pedig kibadzott szendvicsek vannak meg a heti 2x főtt étel ami ráadádul 1 ízre szar 2 tápanyagban gyenge.De a gyereknek néha neha adnak penzt h fozzon magara 1 heti kajapenzt mert a gyerek nek mar tele van a hócipője hogy nincs kaja.
2018. jan. 2. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Nem így van, de tetszik a rendszer, főzzél magadnak rinyálás helyett, gondolom nem 3 éves vagy, szóval meg tudod csinálni, pénzt is kapsz rá.
2018. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem rendszeresen kapok rá pénzt kb 3 hetnte 1 hétnyire valót.

Nem tudom miből kéne megoldanom dolgozni nem dolgozhatok.

Azt irtad h "meg penzt is kapsz" ez normális ugyanis egy gyerek nem kereshet pénzt te ostoba gondolkozzál már enyierővel teljes önellátásban is élhetnék.

2018. jan. 2. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jó kategóriába írtál.
2018. jan. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, édes, szerintem te csak egy ostoba és szemtelen kisfiú vagy, de azért persze igényeid vannak, beszéld meg a szüleiddel, de a stílusod alapján én se nagyon halmoználak el minden jóval.
2018. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!