Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák hogy van/volt nállato...

Kismamák hogy van/volt nállatok a rosszullét?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy terhes vagyok (nem igazán szeretném a párunkkal csak pár év múlva szeretnék). Párnapja pont az ovuláció idején védekezés nélkul voltunk együtt nem ment el bennem. Viszont két három napja hánytam de csak este és nem vltam rosszul. Arra is gonoltam hogy a gyomrom miatt egésznap nem ettem aztán este csak nagyon fűszereset. Szerintetek terhes vagyok vagy csak gyomorrontás? (azóta egyáltalán nem voltam rosszul meg előtte se)
2016. febr. 21. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár nappal ovu után a petesejt még szépen vándorol a méh felé. A beágyazódás kb. 6-7 nappal ovu után kezdődik meg, addig semmilyen tünet nem lehet (vagyis lehet, csak nem a terhességtől).
2016. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem igazán szeretnétek gyereket, akkor talan védekezni kell...
2016. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm második válaszló az ilyenektől légyszi kíméljetek.. köszi
2016. febr. 21. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha egész nap nem eszik az ember akkor nagyon rosszul tud esni az evés, nekem is volt már így hányingerem.

Ha terhesség miatt lenne, akkor túl korai lenne így nem arról van szó.

2016. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!