Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem normális...

Csak szerintem nem normális az a 30-40-es férfi, aki 14-16 éves kislányokkal kavar?

Figyelt kérdés

Itt nem arról van szó, hogy bele akarok szólni az életükbe, hanem csak van egy saját kis véleményem róluk, pont úgy, mint pl. a főnökömről, vagy mondjuk az apámról.

29/F



2018. jan. 2. 17:25
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
#3 Igen, pontosan úgy értettem, hogy egy ilyen korú lány egy 30-hoz képest még kislány.
2018. jan. 2. 17:51
 12/27 anonim ***** válasza:
9%
Hát nem "normális", de mivel ez megfelel a férfiak természetes ösztöneinek, illetve a kb. a régi, őskori törzsi normáknak, ezért nem gondolnám, hogy egészségtelen. (azt viszont nem gondolnám, hogy a mai világban az ilyen párok hosszú távon együtt maradnának, így az ilyen férfi, ha tartós kapcsolatban gondolkodik, akkor valószínűleg hibát követ el.
2018. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Amúgy 8as, tök igazad van, ha egy 40 éves pasi van egy tinivel, akkor az a pasi pedofil, de ha egy fiatal srác kavar egy idősebb nővel, akkor az a gyerek a világ királya...a nőt se nagyon ítélik el. Én se teljesen értem, de azért lássuk be..az idősebb pasi valószínűleg olyan, hogy csak naív kiscsajokat tud befolyásolni. De ha egy idősebb nő-fiatal pasi felállás van, akkor nem a nőt szidják, hanem "ez a gyerek biztos tud valamit..nagy király"
2018. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
#8 Természetesen Őket sem tartom normálisnak. Egy tini, legyen az fiú vagy lány, nem felnőtt még egy felnőtt emberhez.
2018. jan. 2. 17:58
 15/27 A kérdező kommentje:

Amúgy egy 30 éves nem feltétlenül csak azért próbálkozik tiniknél, mert a korabeli nőknél nem lenne eséye, hanem azért, mert jobban bejönnek neki, jobban kívánja Őket, de attól függetlenül nem normális dolog. Mármint nem az, hogy bejönnek nekik, mert sok lány kinéz akár 20-nak is, hanem az, hogy járnak/szexelnek is velük.

Természetesen, ha az a 30-as is kb. egy tini szinten van, akkor felőlem hajrá.

2018. jan. 2. 18:24
 16/27 anonim ***** válasza:

Szerintem az is benne van a dologban, hogy az adott férfi újra meg akarja élni a tinikorát. Legalábbis nálam ez is benne van picit a dologban, valamint tényleg tetszenek a tinik. Olyan kis bájos, hamvas arcuk van, és sokuk (nem a pitsa-réteg) őszintén tud szeretni, mert nem csalódtak még. Én nem kihasználásból szoktam ilyen korú lányokkal ismerkedni, hanem tényleg azért, hogy legyen egy társ mellettem, illetve én is segítek neki, ha bármi gondja akad. Én ugyan nem vagyok még 30-as, de sok szülő már az én koromat is rosszallóan nézi.


22/F

2018. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen a szerelem. Mindössze azt nem értem hogyan nyílik alkalom ekkora korkülönbség között párkapcsolatra.


Rámozdul az illető az egyik haverja lányára? Rámozdul húga barátnőjére? Rámozdul a lánya barátnőjére?


A szerelem útjai kifürkészhetetlenek.

2018. jan. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

66%-os, hagyjuk már, aki annyira érett 14-16 évesen, az magától is rájön, hogy semmi keresnivalója nincs még egy 22 éves mellett sem, nemhogy egy 30 vagy 40 éves mellett.

Vagy akkor neked kik számítanak annyira sokkal érettebbnek a koruknál? Akik magukról is ezt hangoztatják, hogy ők milyen felnőttesek és mennyire gyerekesnek érzik a korosztályukat? Ebben az esetben az ÖSSZES ennyi idős lányt érettnek lehetne kiáltani :D

2018. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
83%
Abszolút nem normális. Szégyen a felnőtt részéről gyerekekkel kezdeni.
2018. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
82%
Tudom, hogy ez már a 21. század, de én egyáltalán nem tartom normális dolognak.
2018. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!