Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A párom nem akar orvoshoz...

A párom nem akar orvoshoz menni. Pedig valami nem okes szerintem?

Figyelt kérdés

Az az igazsag hogy nagyon rossz dolgokon ment keresztul szegeny. Meghalt az anyukaja 2001ben,az apukaja ra 9 evre,utana pedig a mamaja ra 5 evre. Arva lett.

Mikor apukaja meg elt akkor elment orvoshoz mert kiskoraban is fajt mar a feje. Befektettek a korhazba de allitolag semmit nem talaltak.

Viszont azota is faj neki es naponta. Naponta issza a flectort.

Nem akar orvoshoz menni es mikor felhozom neki akkor ideges es merges lesz,mert fel hogy talalnak neki valamit.

Mondtam neki,hogy ne azert menjen orvoshoz,nincs semmi baja ez biztos,csak hogy megnyugodjon. De nem akar

Elegge fel a betegsegektol,ez valoszinuleg az ot ert stressz kovetkezmenye.

Egyebkent tulsuly is kozrejatszhat.

135kg es 185cm.


2018. jan. 3. 13:47
 1/6 A kérdező kommentje:

Huuh igen rondan fogalmaztam meg a dolgokat.

:D

2018. jan. 3. 13:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne féljen, hogy találnak valamit.

Egyrészt az a jó, ha megtalálják. Ha valami egyszerű dolog, akkor nem kéne tovább szenvednie, hanem kezeléssel végre megoldódna.

Másrészt, ha komoly, akkor pedig annál jobb, minél előbb észreveszik.

Felnőtt ember ne legyen ennyire gyerekes.

Ha fél a betegségektől, akkor ne legyen ilyen túlsúlyos, mert az már eleve egy csomó problémával együtt jár.

2018. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet,hogy csak szemüveg kellene neki.
2018. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus férfi :D

Amúgy semmi gond nincs, ha esetleg találnak valamit. Kicsi az esélye, hogy valami komoly problémát találnak, de kérdezd meg tőle: inkább azt választja, hogy minden nap retteg és fájdalommal él és ha esetleg valami komoly problémája van, egyszer csak összeesik, rosszul lesz, ne adj' Isten meghal, vagy kideríti, hogy mi pontosan a probléma és kezelteti. Egy komolyabb betegséget is lehet kezeltetni, vagy legalább enyhíteni a tünetein. Felajánlhatod neki, hogy elkíséred az orvoshoz, ha úgy érzed, ettől nyugodtabb lenne.

2018. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor még én is 130kg voltam, nekem is állandóan fájt a fejem. Meg kéne próbálni fogynia, lehet az megoldaná.
2018. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet a túlsúly, de lehet a stressz is. Valóban nem fognak találni ebben az esetben agyi elváltozást. Inkább próbálj meg életmódot váltani. Főzz másként, egyetek egészségesebben. Napi 30 perc intenzív séta is sokat segít
2018. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!