Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi nemi erőszak...

Tényleg ennyi nemi erőszak történik vagy ez csak egy szimpla feminista attention whore-kodás?

Figyelt kérdés
A kérdés NEM provokatív, tényleg érdekelne!
2018. jan. 7. 18:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
87%

Nézzük sorban a felmerült kérdéseket!

1. Nem, nem ennyi, ennél sokkal több szemérem elleni bűncselekmény történik, és az ehhez hasonló burkoltan provokatív, már-már a bűnpártolás határait feszegető hitetlenkedések csak rontanak a helyzeten.

2. Nem csak az számít szexuális visszaélésnek, ha hátulról rátámadsz valakire, elkábítod, és szárazon análba rakod. Minden olyasn szexuális cselekedet szexuális visszaélésnek minősül, ami nem közös beleegyezésen alapul. Igen, például ha a vonatkabinban a szemben ülő hölgynek bárminemű kérés vagy beleegyezés nélkül előveszed a hancúrlécedet, az bizony bűncselekmény. De például az is, ha az "amúgy kedves és aranyos" férfi, "akinél jobbat sehol nem találna", ha rájön a kangörcs, minden ellenkezés ellenére rojtosra dugja a barátnője ánuszát. Az más kérdés, hogy ezek döntő többsége soha nem fog kiderülni, sőt, a legtöb sértett még csak meg sem szabadul az erőszaktevőtől, hanem elkönyveli annyival, hogy "férfi, vannak igényei". Ezen a "gyakorlaton" sem segít az, ha a szexuális bűncselekmények elszenvedőit zsigerből hazug feminista görénynek titulálják.

3. Nem, ha ránézel egy nőre, vagy a diszkóban (/buszon/utcán/könyvtárban) leszólítod, vagy esetleg utánafütyülsz, az NEM szexuális bűncselekmény. Némelyikük ugyan masszív bunkóság, de nem bűncselekmény. Akkor sem, ha nem tetszik a nőnek. Szóval akármennyire is provokatív szeretnél lenni, nem fognak 30 évre lesittelni azért, mert leszólítasz egy buliban egy lányt, akinek nem jössz be.

Persze ha az illetőt rendszeresen piszkálod a kéretlen köteledéseddel, az zaklatás. Tehát ha minden egyes buliban, a negyvenedik elutasítás után is ott legyeskedsz a kiszemelted körül, az bizony zaklatás. Vagy ha minden áldott nap utánafütyülsz az adott nőnek. Alapszabály, hogy ami egyszer történik, vagy ami határozott beleegyezéssel történik, az nem zaklatás. Ami rendszeresen, és amivel a másikat háborgatod, az már bizony az.

4. Ez azért nem úgy megy, hogy összeveszek az exemmel, feljelentem, és már megy is a sittre. Fel lehet jelenteni persze, bárkit bármiért. (Nem csak szexuális bűncselekményekért.) Csak azt bizonyítani is kell, illetve ha valakit alaptalanul vádolsz, akkor becsületsértést követsz el. Persze, egy s*ggmarkolást nehéz bizonyítani, hogy most az beleegyezéssel történt-e, de biztos lehetsz benne, hogy bosszúból egy beleegyezésen alapuló szexuális aktus miatt rohadt nehéz bárkit börtönbe küldeni.

2018. jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Tényekről beszéljünk.


A szexuális erőszakot, a legtöbb esetben nem jelentik ennek oka a szégyenérzet vagy a megtorlástól való félelem esetleg a sokk.


Szerintem az hogy sok relatív. Egy is sok, mert ezáltal egy élet is tönkremehet. Sőt akár egy család. Tehát valóban sok történik.


Viszont ami ma felkapott az nem igazán a szexuális erőszak hanem a szexuális zaklatás. Hogy ez mit takar? Lényegében nem kívánt közeledést de ez nincs megfogalmazva.


Manapság főleg amerikában divat a zaklatást felhozni.

Na de hogy miért? Mert perelnek érte. A céget, a személyt bárkit. Ez pedig egyre inkább átjön hazánkba mint minden amerikai divat cucc.


Na de tisztán. Ami most szexuális zaklatás az lehet egy kézfej megsimogatása, egy vállhoz érés és nyilván egy seggmarkolás is, de ami manapság megy az nevetséges.


A tény az hogy nőket egyre inkább "félik" az amerikai cégek. Erre komoly tanácsok vannak hogy mit kell tenni.

Pl: Ne légy kettesben nővel, sem ebéd, sem szoba legalább 3-an legyetek.

Ne dicsérd meg, mert ez is lehet zaklatás stb.

Ennek eredménye hogy a férfiak már kb kerülik a nőket, mert ki tudja mikor állítanak szexuális zaklatást.


Tehát a lényeg:

Amit régebben egy nő jó gesztusnak fogadott (dicséret), vagy egy rossz megnyilvánulásnak (fütty, seggmarkolás) és elküldte a pi..ába manapság egy jó ok hogy pereljen, vagy előadja az áldozatot.

A szexuális erőszak valóban létezik, és sok... de nem emiatt megy a harácsolás hanem a zaklatás miatt.

2018. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én pl. soha nem fogadtam jól a bókokat. Mindig összeszorított foggal mosolyogtam, mert azt mondták, tűrjem.
2018. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
92%

Engem egy magántanárom zaklatott, amíg ott nem hagytam (még kiskorú voltam, a szüleim nem hittek nekem, azt hitték, el akarom bliccelni a korrepetálást), aztán a család egyik "barátja" meg is erőszakolt, akkor se hittek nekem (ekkor már 19 voltam), aztán egy buliban próbálkozott be egy barátnőm barátja, összefogva az egyik haverjával, de addigra már volt némi jártasságom küzdősportokban :)

Az ebben a durva, hogy az első két alkalommal még csak csinosan se voltam felöltözve (a buliban nyilván de, de oda se azért mentem, hogy két csávó megd*gjon, csak szórakozni akartam), nem, hogy k*vásan (de még ha öv méretű short lett volna rajtam, akkor se csinálhatnának ilyet szerintem), és még szép se vagyok, csak átlagos.

2018. jan. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

A baj az, hogy vannak a "furcsa" gondolkodású nők, nem egy ilyennel lehet találkozni a fórumokon, az életben, akiknek bizonyos okok miatt már fóbiáik vannak a férfiaktól, illetve sosem vonzódtak hozzájuk(leszbikusok)

Na ők azok, akik túltolják ezt a dolgot, EMIATT lesz az, hogy akit valóban zaklattak, a jog, rendőrség már semmit sem fog kezdeni vele.

A valóban zaklatott nők meg dühöngenek, hogy jópáran nem veszik őket komolyan. Furcsa körfolyamat, így alakul át minden nő feministává. Bár látni, sokszor jópár nő az, aki tudja miről van szó, és fújnak a feministákra.

Kezdődött az egész a kukis, transzgender "nőkkel", most már itt tart a helyzet.

2018. jan. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"EMIATT lesz az, hogy akit valóban zaklattak, a jog, rendőrség már semmit sem fog kezdeni vele."

Csupán pár %ot tesznek ki a hamis erőszak vádak, nem pedig 80-90%,amit ti hinni szeretnétek. Nem ezek miatt sz@rik erre a problémára mindenki. A hamis vád csak egy kifogás, amit arra használtok, hogy a többséggel valóban megtörtént büntetteket a szőnyeg alá söpörhessétek.


"Kezdődött az egész a kukis, transzgender "nőkkel", most már itt tart a helyzet."

A nőnek öltözött férfiak előtt is jócskán volt némi erőszak (sőt, ők csak az utóbbi 1-2 évtizedben kezdték virágkorukat élni, és ha nézel némi erőszak statisztikákat mondjuk az 50es-60as évekből, akkor láthatod hogy akkor még ennél is rosszabb volt a helyzet.)

Igaz, hogy probléma kezd lenni, hogy a férfiak próbálnak női ruhában beszivárogni a nőknek kialakított helyekre (női börtön, bántalmazott nőknek létrehozott menedékhely, női wc, leszbikusok bugyija) de ennek semmi köze sincs a nemi erőszak vádakhoz.


Egyszer könyörgöm vállaljátok valamiért a felelősséget, és ne a másikra toljátok.

2018. jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

#25 Ritka nagy idióta vagy.


"A valóban zaklatott nők meg dühöngenek, hogy jópáran nem veszik őket komolyan. Furcsa körfolyamat, így alakul át minden nő feministává. Bár látni, sokszor jópár nő az, aki tudja miről van szó, és fújnak a feministákra."


Nem tudom, hogy ezen sírjak vagy nevessek-e. Remélem, csak egy jó troll vagy.

2018. jan. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!