Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a fűről?

Madri00 kérdése:

Ti mit gondoltok a fűről?

Figyelt kérdés
És itt nem a szintetikus szarokra, biora meg herbálra gondolok, hanem a rendes fűre.

2018. jan. 8. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Az első osztályú gyepet pázsitnak hívjuk, amely elsősorban keskenylevelű és bokros növekedésű fűfajokból, tippanokból (cérnatippan, tarackos tippan) és csenkeszekből (vörös csenkesz, magyar csenkesz, veresnadrág csenkesz) áll. A pázsit csak a szenek való. Nem tűri a taposást, a tartósan igénybevett részek rövid idő alatt kikopnak. Rendszeres nyírást igényel, alacsony tarlóval, mert így lesz szőnyegszerű. A pázsit nem viseli, ha elhanyagolják, nem nyírják és nem öntözik.
2018. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Ez jó volt utolsó 👌😂
2018. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Én voltam bent a zárt osztályon és ott mondták egy ilyen csoportfoglalkozás alkalmával (gondolom, voltak bent droghasználók is), hogy akár egyetlen slukk is ilyen cuccokból előhozhat bármilyen pszichiátriai betegséget az emberből, amire hajlama van, de lehet, hogy enélkül sose jött volna elő... Pánikbetegség, skizofrénia, fóbiák, bármi... Úgyhogy emiatt én rettegek tőle, sose próbálnám ki.

Ráadásul még drága is, sima cigire se költöm a pénzemet. De az nem zavar, ha mások használják, állítólag jó érzés, én nem sajnálom senkitől, nem vagyok "ellene". Csak én magam nem merném kipróbálni.

2018. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

A marihuána azért illegális mert az egy illegális drog.


[link]

2018. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
A nyulaim szerették.
2018. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

Aki szívott már az tudja hogy milyen, csak még sokan ott tartanak agyban hogy ezzel kezdődik minden, a vége pedig koporsó lesz úgyis. Illetve itthon is annyira tájékozatlanok(ilyen rétegben eltöltött idő hiánya) hogy mindent elhisznek amit egy olyan szájából hallanak a TV-ben aki életében nem kóstolt meg egy cigit. De inkább hisznek Dr Tököm tudja kinek, mint sem megismernék megtapasztalnák saját maguk is az egészet.


Én nem győzködök senkit, úgy vagyok vele hogy aki kíváncsi az talál rá lehetőséget az élete során, a többi meg csak mellébeszélés.

2018. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%

Büdös. Sokszor hányingert kapok amikor érzem, hogy szívják. Volt kollégám aki tombolt, mert nem értette miért rúgták ki az állásából, amikor közöltük vele, hogy már messziről érezni lehetett rajta a fű szagát, kiakadt.

Arról nem is beszélve, hogy sokszor totál be volt állva tőle. Fuvarosként dolgozott.

Én minden drogos munkatelepre küldenék vagy bányába dolgozni. Undorítóak, és mások testi épségét is kockáztatják amikor kocsiba ülnek.

2018. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem nem izgat, ha valaki szívja, de én nem kérek belőle.
2018. jan. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha ésszel csinálják semmi baj nincs vele. Én szeretem, imádok a "felhők fölött" zenét hallgatni, plusz gyógyír a szorongásomra. Azok a példák amikkel szemléltetni akarják, hogy mennyire rossz dolog fű, azok tartós és nagy mennyiségű használat után alakulnak, csak úgy, mint az alkoholnál de olyankor már alkoholizmusról beszélünk. Úgyhogy aurea mediocritas, mértékletesség a kulcsa mindennek, jóból is megárt a sok.
2018. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%

Valakinek fáj a feje bedob egy pirulát és fájdalom elmúlik, és így él. Valaki nyugtatót szed, fortin, sanas... és megnyugszik, valaki leissza magát...


Ezek úgyan megszüntetik a tüneteket, de az okot nem. Az ok hosszú évekig folytatott meditációval szüntethető meg, az úgye fáradságos út, arra nincs idő. Betépni könnyű a gyávák útja, nem a bátraké, az erősseké.

2018. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!