Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a fűről?

Madri00 kérdése:

Ti mit gondoltok a fűről?

Figyelt kérdés
És itt nem a szintetikus szarokra, biora meg herbálra gondolok, hanem a rendes fűre.

2018. jan. 8. 20:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#10

Mikor volt szó arról hogy csak akkor lehet füvezni ha problémája van valakinek? A fű ugyanúgy fogyasztási cikk, a kóla roncsolja a fogat mégis isszák, a bornak kultúrája van, mégis utálom mint a szart, hiába jótékony.


Valóban akadnak olyanok akik gyógyszerrel fednek el gondokat de a fű nem ide tartozik.

2018. jan. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%

Én kb. tízszer szívtam életem során. Ha alapvetően jó kedved van, akkor még jobb lesz, lenyugszol, "elzsibbadsz", nagyon jól érzed magad. Mindent másképp élsz át. Ha viszont rossz kedved van (mondjuk pont azért csináltál füves cigit, hogy megnyugtasd magad), akkor pont az ellenkezője, pánikroham is rád törhet tőle.

Ugyanúgy jó dolognak tartom, mint az alkoholt. Ha valaki ritkán, alkalomadtán használja buliban vagy otthon lazítás közben, és nem kezd függni tőle, és nem vált ki belőle veszélyes dolgokat (gondolok itt egyik ismerősömre, aki csak egyszer volt részeg életében, de akkor bevert egy kirakatablakot "csak úgy" - ő nagyon helyesen - belátta, hogy jobb, ha nem iszik többet), akkor nincs vele baj. Csak az emberek többségének nincs ekkora önismerete. Nálam se világos, hogy mi fog történni, ha szívok (jó lesz-e, vagy rosszul leszek tőle - pedig nem bio volt!), vagy hogy részegen mit fogok leművelni, ezért leálltam ezekkel a dolgokkal.

2018. jan. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal jobb mint az alkohol.

Nincs másnaposság és a hatás is sokkal jobb mint a berúgott állapot.

Egyszerűen jól érzed magad, sokkal érdekesebb egy film egy rajzfilm más szemszögből látod a dolgokat.

Minden hülyeségen el tudsz filozofálni, jól érzed magad .Mintha más lenne a világ.

Akik meg elítélik azokat akik füveznek azt felejtik el hogy az alkohol is egy kábítószer csak folyékony formában a részegség is az alkoholtól egy kábult drogos állapot!

Reggel bemegyek Pesten egy zöldséges üzletbe és a mamika veszi korán reggel a sört meg a rövidet hozzá...az is már egy kábítószer függőség.

Én dohányozni se dohányzok a szervezetre sokkal ártalmasabb mint a fű és még értelme sincs nagyon.

És a kemény drogokat mint a kokain,heroin soha a nem próbálnám ki se speed se semmi ilyen pedig már ajánlották fel kipróbálásra ingyen...

2018. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!