Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek tényleg elég ez?

Nektek tényleg elég ez?

Figyelt kérdés
Kicsit erős kezdés volt a cím de légyszi had magyarázzam el. Szóval jelenleg 16 éves vagyok és ahogy egyre jobban növök fel és egyre több idősebb/fiatalabb emberrel ismerkedek meg annál jobban bosszant hogy nem akarnak semmit az élettöl. Szakmunkás képzőbe járok és van külső gyakorlatunk boltokba ahol látom a 21-2 éves srácot meg az 40 éves munkatársat akiknek így jó minden. Lehet hogy csak én látom így mert nyilván nem látok az emberek agyába de úgy tűnik mintha ennyi lenne az életük hogy reggel 8 kor felkelnek és este 8 ig dolgoznak majd alszanak és előröl. EZEK AZ EMBEREK NEM AKARNAK VÁLTOZTATNI? Nem akarnak célokat elérni? Nem akarnak élményeket szerezni? Bakker.. 16 éves vagyok és folyamatosan azon gondolkodok hogy mit kéne csináljak hogy emlékezzenek rám, Hogy ne legyen felesleges az életem. Ti nem akartok célokat elérni? nem akartok csinálni semmit? ez a célotok hogy dolgozzatok és eltartsátok a családotokat a halálotokat várva?
2018. jan. 9. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Igen, a szakmunkások ilyenek.... de mások nyomulnak és hajtanak, más területen nagy a verseny. Ott nem ezt látnád.
2018. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem elég, de nem is ezt csinálom. Sokat tanultam, sokat dolgoztam, de 42 évesen be is fejeztem. Most már a pénzem kamataiból megélek, és csak a hobbijaimmal foglalkozok egész nap.
2018. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem akarok senkit se lenézni,de nem hiába szakmunkások. Az egy dolog,ha az ember ideiglenesen végez ilyen munkát,de az,hogy megelégszik vele,azt én sem értem. Imádom magasra tenni a mércét,küzdeni,elérni a lehetetlent. S újrapró
2018. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
*újra próbálni,ha nem jön össze.
2018. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem mindekinek elég.


Én 56 evesen kezdtem angolul tanulni - most sok kedvenc könyvemet eredetiben tudom olvani, 60 évesen hozzákezdtem az oroszhoz is, ott még csak filmeket tudok nézni, mert a képek sokat segítenek.

Emellett van még egy csomó dolog, amit el akarok érni, mielött meghalok - és van rá még kb 20-25 évem.

2018. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi nekem se elég úgyhogy vállalok másod állást is, de ha még az sem elég akkor harmad állást is. Ha már az sem elég akkor már csak a bankrablás maradt hátra. :D
2018. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

az nem zavar, hogy nem emlékeznek majd rám..de jobbá fogom tenni a világot az fix


legyél kitartó..

2018. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem mondom hogy elég.


De sajnos ahhoz, hogy legyen pénzem, egzisztenciám és a leendő gyerekeim ne nulláról induljanak ahhoz muszáj napi 8-10 órában hajtanom, fejlődnöm.


Szerencsére legalább azt elmondhatom, hogy a munkámmal hozzájárulok épületek megvalósulásához így valamilyen szinten hasznos és változatos.


Összességében világmegváltó céljaim nincsenek, csak igyekszem tartalmas és boldog, egyszerű életet élni. Elérni a világ számára apró de nekem fontos dolgokat.

2018. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvetően mindenki vágyik a jólétre. Csak ahhoz változtatni kell. A változáshoz pedig a komfortzónából való kilépés szükséges. Új dolgokba kezdeni. Új iskolákat elkezdeni,új munkahelyet keresni.De félnek az újtól... Azt hiszik ezeket képtelenek megtenni. Félelem,bele törődés,lustaság a hibás...
2018. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 16 évesen engem is csak az érdekelt, hogy hogy hagyhatnék nyomot a világban. Most 21 vagyok, és jobban érdekel, hogy annyi élvezetes pillanatot csempésszek az életembe, amennyit lehetséges. Ha csinálok valamit, amire emlékeznek, jó, ha nem hát nem. Magamnak élek, nem másoknak.
2018. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!